• کد خبر:۸۹۹۷۳
دی اسپورت:فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید در مورد انتخاب مودریچ به عنوان بهترین بازیکن از سوی نشریه فرانس فوتبال صحبت کرد.
به گزارش" دی اسپورت":فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید در مورد انتخاب مودریچ به عنوان بهترین بازیکن از سوی نشریه فرانس فوتبال صحبت کرد.

 فلورنتینو پرز دیشب یکی از مدعوین مراسم بود و بعد از اینکه جایزه توپ طلا به مودریچ اهدا شد، او نیز روی صحنه حضور پیدا کرد و حالا رئیس باشگاه رئال مادرید معتقد است از همان زمان خرید مودریچ می دانسته او روزی برنده این جایزه خواهد شد.

این اظهارنظر در حالی صورت گرفته که رونالدو مدتی قبل فلورنتینو پرز و رفتار او را عامل اصلی جدایی خود از رئال مادرید خواند.

 فلورنتینو پرز گفت: "از نظر من لوکا مودریچ یکی از بهترین بازیکنان دنیای فوتبال طی سالهای اخیر بوده است. همه می گویند رونالدو هنوز بهترین بازیکن جهان است اما به نظر من لوکا مودریچ لایق دریافت این جایزه بود زیرا او عملکرد بهتری ارائه داده است. دستاوردهای لوکا مودریچ در سال 2018 فوق العاده بود و او از ابتدا تا انتهای سال در تمامی رقابت ها توانست عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دهد.

ما از همان زمانی که در سال 2012 لوکا مودریچ را از تاتنهام جذب کردیم می دانستیم او بازیکنی است که توانایی فتح جایزه توپ طلا را دارد."
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها