• کد خبر:۹۰۰۲۵
نساجی بهترین هواداران را دارد؛

فرجی: صحبت در مورد اشتباهات داوری علیه نساجی لوس شده است

نساجی مازندران در هفته چهاردهم لیگ برتر مقابل سپیدرود به نتیجه ای بهتر از تساوی ۲-۲ دست نیافت.
نساجی مازندران در هفته چهاردهم لیگ برتر مقابل سپیدرود به نتیجه ای بهتر از تساوی ۲-۲ دست نیافت. فرشاد فرجی، مدافع قائمشهری ها که در این مسابقه پایه گذار هر دو گل تیمش بود می گوید به سادگی می توانستیم این بازی را با پیروزی به پایان برسانیم ولی باز هم اشتباهات داوری مانع رسیدن به هدف مان شد.

ماحصل گفتگو خبرنگار دی اسپورت با فرشاد فرجی، مدافع نساجی مازندران را در زیر می خوانید.

از بازی برابر سپیدرود شروع کنیم.

بازی برابر سپیدرود، بازی بسیار خوب و نفس گیری بود که تیم ما در تمام دقایق مسابقه سوار بر بازی بود، به طوری که از دقایق ابتدایی موقعیت های بسیار زیادی را روی دروازه حریف به وجود آوردیم که متاسفانه به مانند مسابقات گذشته با کم توجهی و کم دقتی این فرصت ها را از دست دادیم وگرنه در همان نیمه نخست می توانستیم با چند گل کار تیم حریف را تمام کنیم.

در این مسابقه پایه گذار دو گل تیمت بودی.

من اعتقاد دارم گل زدن یا گل ساختن حاصل تلاش کل مجموعه است. زمانی که ضربه ایستگاهی زده شد، من برای ریباند وارد محوطه حریف شدم و زمانی که آشوری ضربه را به سمت دروازه روانه کرد، من فقط سعی کردم توپ را در شلوغی نگه داشته، تا بازیکنان به من نزدیک شوند و وقتی مهدی نظری را دیدم توپ را با سر برای او فرستادم که شکر خدا به گل تبدیل شد. گل دوم باز هم روی یک ضربه ایستگاهی بود که در نقطه کور دروازه قرار گرفتم و پس از ضربه، توپ را در شلوغی برای مهاجمان تیم فرستادم که باز هم تبدیل به گل شد.

در بازی برابر سپیدرود باز هم از داوری متضرر شدید.

دیگر صحبت کردن در مورد اتفاقات داوری علیه نساجی، لوس شده و دوست ندارم در مورد آن حرف بزنم و فقط به همین نکته بسنده می کنم که اگر تنها در همین مسابقه کمک داور به اشتباه دو آفساید به ضرر تیم ما اعلام نمی کرد و ما با پیروزی بازی را به پایان می رساندیم، حالا رتبه مان در جدول تک رقمی بود.


چرا نساجی با وجود اینکه در مسابقات تیم برتر میدان بوده ولی نتوانست با پیروزی زمین مسابقه را ترک کند؟

خب گل هایی که دریافت می کنیم درست از همان جایی است که کادرفنی به ما گوشزد می کند و این اصلا خوب نیست. به خصوص در دو مسابقه اخیر که سوار بازی بودیم و تیم حریف موقعیت آنچنانی نداشت، دو گل دریافت کردیم، به طوری که در بازی برابر سپیدرود درست مثل بازی برابر صنعت نفت که تیم حریف بدون داشتن حتی یک موقعیت گل، با یک شوت دروازه ما را باز کرد. این فقط به دلیل عدم تمرکز بازیکنان است که انشالله در بازی های آینده بتوانیم این مشکل را حل کنیم.


ولی آنطور که به نظر می رسد، با وجود رسیدن به نیم فصل، بازیکنان در مسابقات خانگی با استرس در زمین مسابقه حاضر می شوند.

 بازیکنان نساجی در بازی های داخل خانه هم بسیار خوب ظاهر می شوند. اگر توجه کنید در دو بازی اخیر داخل خانه مان بازی بسیار خوب و یکدستی را به نمایش گذاشتیم. به اعتقاد من تیم ما شکل خوبی پیدا کرده و دیگر بازی داخل و خارج از خانه برای ما معنایی ندارد.

فکر نمی کنید عدم برگزاری تمرینات در قائمشهر موجب چنین استرسی شده باشد.

در پاسخ سوال قبل گفتم که حرف شما را قبول ندارم ولی به نظر من اینکه تمرینات در قائمشهر باشد یا خیر تاثیری در روند تیمی ما ندارد و تنها مشکلی که داشتیم، عدم تمرکز بوده که انشالله در بازی های آینده این مشکل را برطرف می کنیم.

در مورد دیدار برابر پیکان برای خوانندگان ما بگویید.

دیدار برابر پیکان برای ما بازی مهمی است زیرا با کسب سه امتیاز این دیدار می توانیم به رتبه های بالایی جدول صعود کنیم و همچنین ثابت کنیم که نتایج و اتفاقات اخیر بر حسب حادثه و اتفاق بوده است.

اینکه می گویند باشگاه نساجی مشکل مالی دارد را تایید می کنید؟

دوست ندارم در مورد شرایط مالی حرفی بزنم. به هر حال کم و کاستی هایی وجود دارد که در مورد آن با سرمربی تیم صحبت کردیم و اگر قرار بر رسانه ای شدن آن باشد قطعا آقای نکونام این کار را انجام خواهند داد.


حرف پایانی.

نساجی بهترین هواداران را دارد و از آنها می خواهم به مانند همه بازی های، در بازی برابر پیکان هم از تیم خودشان و بازیکنان حمایت کنند تا انشالله با کسب سه امتیاز بازی را به پایان برسانیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار