• کد خبر:۹۰۰۵۲
دی اسپورت:یک نشریه ترکیه‌ای از هفته پرفروغ بازیکنانی ایرانی تیم فوتبال ترابوزان‌اسپور گزارش داد. ۱۳۳
به گزارش" دی اسپورت":یک نشریه ترکیه‌ای از هفته پرفروغ بازیکنانی ایرانی تیم فوتبال ترابوزان‌اسپور گزارش داد.
به نقل از نشریه ترکیه‌ای «دامگا»، این هفته، هفته بازیکنان ایرانی ترابوزان‌اسپور بود که در برتری 2 بر صفر شنبه شب آبی‌وعنابی‌ها مقابل کایسری‌اسپور - در هفته چهاردهم سوپر لیگ ترکیه - و در تساوی 2 بر 2 سه‌شنبه ترابوزان‌اسپور در خانه سیواس بلدیه اسپور - در بازی رفت از دور پنجم جام حذفی ترکیه - موفق به گلزنی شدند.

وحید امیری و سیدمجید حسینی که از مهمترین باشگاه‌های ایران به ترابوزان‌اسپور ملحق شدند، با گل‌هایی که به ثمر رساندند کمک شایانی به تیم خود در بازی‌های این هفته کردند.

گزارش نشریه ترکیه‌ای از «هفته بازیکنان ایرانی»

اولین گل‌های‌ آنها

وحید امیری که پیش از این در مسابقات جام حذفی یک گل برای ترابوزان‌اسپور به ثمر رسانده بود، شنبه شب در بازی با کایسری‌اسپور 35 ثانیه پس از ورودش به میدان - دقیقه 6+90- با شکست لونگ - مدافع حریف - دروازه کایسری‌اسپور را گشود و اولین گلش در سوپرلیگ ترکیه را به ثمر رساند.

مجید حسینی هم که پیش از این در بازی با تیم آنکارگوجو یک پنالتی برای ترابوزان‌اسپور گرفته بود، در بازی با سیواس بلدیه‌اسپور اولین گلش را با پیراهن آبی‌واناری‌ها به ثمر رساند.

بازیکنی با شخصیت

امیری که مدت طولانی است نیمکت‌نشین بوده، در حالی که اعتراضی بابت ورودش به زمین در دقایق پایانی بازی با کایسری‌اسپور نداشت، با گلی که به ثمر رساند سبب شد تا اونال کارامان، سرمربی ترابوزان‌اسپور با شادی‌اش در کنار زمین او را تقدیر کند. این مهاجم 30 ساله نشان داد که انتقالی درست برای آبی‌وعنابی‌ها بوده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار