• کد خبر:۹۰۰۵۷
جهانداری تاکنون به تعهدات خود عمل نکرده است؛

قلندر نژاد: بدخواهان تغییرات ایجاد شده را در خواب هم نمی دیدند

مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز مجددا تاکید می کند اجازه نخواهد داد بدخواهان و باج خواهان در امور این باشگاه دخالت کنند. ۳۴۴
به گزارش"دی اسپورت"، محسن قلندرنژاد در خصوص شرایط باشگاه و تیم استقلال اهواز اظهار داشت : از زمانی که مدیریت باشگاه استقلال اهواز را بر عهده گرفتم سعی کردم باشگاه را در مسیری قرار دهم که مشکلات گذشته را کم کم از بین ببرم یکی از مشکلاتی که هر سال باشگاه بزرگ استقلال اهواز را رنج می داد هوادارنماها و لیدرهایی بودند که با ایجاد اخلال در مسیر موفقیت تیم باج خواهی می کردند.

قلندرنژاد ادامه داد : از روزی که باشگاه را تحویل گرفتم تاکنون جلوی آنان ایستاده ام و مجددا تاکید می کنم که به هیچ کسی باج نخواهم داد‌.

مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز افزود : تاکنون جهانداری مالک باشگاه استقلال اهواز به تعهدات خود عمل نکرده است و تمامی امکانات خوابگاهی، البسه، رفت و آمد و ... از جیب شخصی خودم و دوستانم تامین شده است که در سال های اخیر بی سابقه بوده است. 

او اضافه کرد : علارغم گفته برخی بدخواهان، تمامی بازیکنان در هنگام عقد قرارداد ۱۰ درصد مطالبات خود را دریافت کرده اند استقلال اهواز بر خلاف تیم های بزرگ و ثروتمندی همچون نفت امیدیه و نفت و گاز گچساران با هواپیما به استان کرمان سفر کرد ولی کسانی که منافع آنها به خطر افتاده است تغییرات ایجاد شده را نخواهند دید.

وی در پایان گفت : جا دارد از تمام کسانی که بدون چشم داشت و با تمام وجود برای موفقیت باشگاه بزرگ استقلال اهواز تلاش می کنند تشکر کنم و تاکید می کنم هرگز به کسانی که چوب لای چرخ مسیر موفقیت تیم می گذارند اجازه دخالت در امور باشگاه را نخواهم داد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
اخبار مرتبط