• کد خبر:۹۰۱۳۴
پیش بازی دیدار تیمهای مس کرمان و فجر سپاسی شیراز
  • ۱۳:۳۶
  • ۱۷/آذر/۱۳۹۷

سربازان فجر به کرمان رسیدند

تیم فوتبال مس کرمان برای نزدیک شدن به صدر جدول می باست در دیدار فردا فجر سپاسی را شکست دهد تا منتظر توقف دیگر حریفان خود در این روز باشد .
به " گزارش دی اسپورت " ، در یکی از حساسترین دیدارهای هفته شانزدهم تیم فوتبال مس کرمان در ورزشگاه امام علی ( ع ) میزبان تیم فجر شهید سپاسی شیراز خواهد بود .

شاگردان نادر دست نشان که چند هفته ای است با کسب نتایج نه چندان مطلوب صدر جدول را از دست داده اند می خواهند با شکست سربازان فجر یکبار دیگر خود را به صدر جدول نزدیک کنند و به عنوان مدعی صعود لقب بگیرند.

سربازان فجر به کرمان رسیدند

مسی ها در حالی پا به این دیدار خواهند گذاشت که آخرین برد آنها به هفته یازدهم و در دربی استان کرمان مقابل همنام رفسنجانی خود بر می گردد که با یک گل این تیم را شکست دادند و در این دیدار چاره ای جز برد نخواهند داشت .

اما شاگردان اسماعیل زارع در تیم فجر سپاسی در حالی به مصاف میزبان مدعی خود خواهند رفت که در هفته گذشته موفق شدند با نتیجه یک بر یک تیم مدعی گل گهر سیرجان را در خانه حریف متوقف کنند و دست به کاری بزرگ بزنند.

سربازان فجر به کرمان رسیدند

فجری ها این هفته هم در دیار کریمان به مصاف مس خواهند رفت تا این بار سربازان جسورش مقابل این تیم قد علم کند و در صدد توقف دیگر تیم کرمانی باشند.

بررسی خطوط دفاعی و حمله دو تیم :

مسی ها به عنوان یک تیم مدعی در خط دفاعی آمار قابل قبولی ندارند و خیلی امیدوارند در نیم فصل دوم با ترمیم این خط با قدرت بیشتری در مقابل حریفان خود صف آرایی کنند.

سربازان فجر به کرمان رسیدند

شاگردان نادر دست نشان در فاز هجومی 19 گل به ثمر رسانده اند که 10 گل را سجاد حیدری ( 6 گل ) و مهدی تیکدری ( 4 گل ) وارد دروازه حریفان کرده اند و فجری ها روز سختی را در پیش روی خواهند داشت .

اما تیم شیرازی در خط دفاعی با 8 گل خورده آمار قابل قبولی دارند و روز سختی در مقابل مهاجمین مس کرمان در دیدار فردا خواهند داشت .

فجری ها هر چه در خط دفاعی خوب هستند در فاز هجومی ضعیف ترین خط حمله لیگ را به خود اختصاص داده اند که فقط 5 گل وارد دروازه حریفان خود کرده اند.

سربازان فجر به کرمان رسیدند

جایگاه دو تیم در جدول :

مس کرمان میزبان دیدار فردا در 13 بازی گذشته خود 24 امتیاز کسب کرده و در جایگاه چهارم قرار گرفته و به دنبال برد در این دیدار است تا خود را به صدر نزدیک کند.

شاگردان زارع نیز با 13 بازی 13 متیازی هستند تا در جایگاه یازدهم جا خوش کنند و برای فرار از این منطقه نیاز به برد در این دیدار سخت و نفسگیر خواهند داشت .

کوبل داوری :

این دیدار حساس را آقایان فرهاد امینی به کمکهای محمد علی رضایی ، حمید رضا آذرنیا و عباس صادقی بر عهده دارند که مسعود فرح نیا نیز ناظر کار داوران این دیدار خواهد بود .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها