• کد خبر:۹۰۱۹۰
سرمربی تیم فوتبال مس کرمان پیش از بازی با سپاسی شیراز، آخرین وضعیت این تیم را تشریح کرد و بر هدف صعود این تیم به لیگ برتر تاکید نمود.
به گزارش"دی اسپورت" و به نقل از سایت رسمی باشگاه مس کرمان ؛ سرمربی تیم فوتبال مس کرمان پیش از بازی با سپاسی شیراز، آخرین وضعیت این تیم را تشریح کرد و بر هدف صعود این تیم به لیگ برتر تاکید نمود.

نادر دست‌نشان در خصوص بازی با فجر سپاسی گفت: فجر سپاسی تیم بسیار خوبی است، در ابتدای فصل مجید صالح سرمربی آن ها بود و به همین دلیل از لحاظ بدنی خیلی پیشرفت کرده اند اما نمی دانم چرا او اخراج شد. اصلا نمی دانم چرا آنجا به مربیان کم وقت می دهند. البته مربیان کنونی هم تلاش خود را می کنند. به هر حال ما به دنبال 3 امتیاز خواهیم بود.

وی افزود: فجر سپاسی و مس کرمان در گذشته خود لیگ برتری بودند اما ما به گذشته تیم ها کاری نداریم و به حال نگاه می کنیم. الان این بازی یکی از مسابقات لیگ یک است که 3 امتیاز دارد، همین.

او درباره حضور مس کرمان در بازار نقل و انتقالات هم گفت: هر تیمی به هر حال نقاط ضعف و قوتی دارد و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم، البته نمی توانم اسم بیاورم اما در زمستان به دنبال بازیکنانی خواهیم بود تا تیممان را تقویت کنیم.

دست نشان که سابقه صعود با چند تیم به لیگ برتر را دارد، در خصوص هدفش در مس کرمان هم اظهار داشت: اگر هدفم صعود به لیگ برتر نبود و اگر این فکر را نداشتم هرگز به کرمان نمی آمدم. البته برای صعود همه ارکان باشگاه باید دست به دست هم بدهند، امیدوارم از ما حمایت شود تا موفق شویم صعود کنیم.

نادر دست نشان در پایان نیز به دعوت از هواداران کرمانی پرداخت: امیدوارم هواداران تیممان مثل بازی های قبل از ما حمایت کنند، این بازی بسیار حساس است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار