• کد خبر:۹۰۲۹۲
مدافع شمالی مس در حالیکه مصدوم و محرومیتی نداشت در لیست تیمش مقابل فجرسپاسی قرار نگرفت.
به گزارش"دی اسپورت"، حامد محمودی در هفته‌های ابتدایی فصل یکی از مدافعان اصلی و مورد اطمینان دست نشان در ترکیب بود که دو گل حساس مقابل شهرداری ماهشهر در هفته اول و در هفته چهارم به اکسین البرز زد و محبوبیت بالایی بین هواداران مس برای این بازیکن ایجاد شد. محمودی اما در روزهایی که روی فرم آمادگی قرار داشت دچار مصدومیت شد و 5 هفته از تمرینات دور ماند و در چنین شرایطی و با توجه به هماهنگی میلاد باقری و عیسی پرتو در قلب خط دفاع، کار مدافع گلزن مس برای بازگشت به ترکیب دشوار شد.

دست نشان در بازی‌هایی مثل ال مسینو، محمودی را به عنوان بازیکن تعویضی به زمین فرستاد و در برخی بازی‌ها نیز مثل سرخپوشان پاکدشت و شهرداری تبریز او را در ترکیب اصلی قرار داد اما برای فرار از شکست و اضافه کردن مهاجم به ترکیب، محمودی را دم دست‌ترین گزینه تعویض می‌دید.

شنیده می‌شود تصمیم دست نشان در تبریز با اعتراض محمودی روبرو شده و این اعتراض اصلا برای سرمربی مس خوشایند نبوده است تا در بازی با فجرسپاسی نام محمودی خارج از لیست مس قرار بگیرد تا این بازیکن از روی سکوها نظاره گر پیروزی تیمش باشد.

این سکونشینی، حتی شایعه جدایی محمودی در نیم فصل را هم به دنبال داشته که ظاهرا گفته می شود سرمربی مس با یکی از شاگردان سابق خود برای جایگزینی وی مذاکراتی انجام داده است.

منبع : کرمان ساکر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
اخبار مرتبط