• کد خبر:۹۰۳۳۲
استاندار آذربایجان غربی؛

شهریاری : مشکلات نود بزودی حل می شود

استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر حل مشکلات تیم فوتبال نود ارومیه، گفت: مشکل پرداختی قرارداد بازیکنان این تیم تا چند هفته آینده با مشارکت منطقه آزاد ماکو حل و فصل می شود.به گزارش «دی اسپورت»؛ محمد مهدی شهریاری روز سه شنبه در دیدار با اعضا و کادر فنی تیم فوتبال نود ارومیه بیان داشت : ۲۰ الی ۳۰ درصد قرارداد بازیکنان پرداخت و برای باقی مسائل و مشکلات نیز تدابیری سنجیده خواهد شد.


شهریاری با اشاره به اینکه هدف ما رفع دغدغه های ذهنی بازیکنان است، ادامه داد : بازیکنان این تیم فقط باید به کسب امتیاز و ارائه بازی مناسب در نیم فصل باقی مانده بیاندیشند.


وی افزود : فوتبال یکی از بهترین روش ها برای معرفی این استان است و می توان از این ظرفیت برای جذب سرمایه گذار نیز استفاده کرد.


استاندار آذربایجان غربی اضافه کرد : در این فصل انتظار داریم تا تیم نود ارومیه رتبه خوبی را در جدول کسب کند تا در فصل آینده با برنامه ریزی مناسب به جایگاه مناسب تر دست یابد.


شهریاری گفت : آذربایجان غربی در بخش زیر ساخت های ورزشی و سرانه ورزشی بسیار عقب مانده است و باید با راه اندازی ورزشگاه های مناسب این خلاء در استان رفع شود.


مدیر تیم فوتبال نود ارومیه نیز در این دیدار گفت : استاندار آذربایجان غربی با پیگیری مسایل و مشکلات این تیم به بازیکنان دلگرمی بخشیده و پیگیر اصلی حل مشکلات تیم است.


بهاری ادامه داد : طی چند روز گذشته جلسه ای با حضور شخص استاندار برای حل مشکلات تیم برگزار شده است.


سرپرست نود ارومیه بیان کرد : مشکلات مالی تیم هم بر اساس رایزنی های استاندار با یکی از ارگان‌های استانی، تامین می شود.


او اضافه کرد : مشکلات زیرساختی و نواقص مجموعه ورزشگاه تختی، نبود زمین چمن تمرینی و محل اسکان مناسب از جمله مشکلات تیم فوتبال نود ارومیه است که بر اساس دستور استاندار برطرف خواهد شد.


ایشان با ابراز امیدواری از نگرش حمایتی استاندار و همت مسئولان برای کمک به رفع مشکلات این تیم گفت : در نیم فصل و رقابت های دور برگشت شاهد حضور موفق تر تیم فوتبال نود ارومیه خواهیم بود.


بهاری ادامه داد : تیم فوتبال نود ارومیه بعد از ۴۰ سال امتیاز حضور در لیگ دسته یک را کسب کرده و این افتخار بزرگی برای استان است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار