• کد خبر:۹۰۳۳۴
  • تعداد نظرات: ۱نظر
تیم های پنجم در مرحله اول ماندنی شدند

اسامى تیم های صعود ‌و سقوط کننده از مرحله اول ليگ دسته سوم

تیم های صعود و سقوط کننده از مرحله اول لیگ دسته سوم فصل ۹۸-۹۷ مشخص شدند. ۳۴۱۸
اسامى تیم های صعود ‌و سقوط کننده از مرحله اول ليگ دسته سوم

به گزارش «دی اسپورت»؛ مرحله اول لیگ دسته سوم فصل ۹۸-۹۷ دقایقی پیش با انجام بازی های گروه چهارم و پنجم به پایان رسید و تیم های صعود و سقوط کننده در این مرحله مشخص شدند تیم های صعود و سقوط کننده به شرح زیر می باشد :

تیم صعود کننده به مرحله دوم لیگ دسته سوم فصل ۹۸-۹۷

گروه اول : دارایی بندرگز - شهرداری فریدونکنار

گروه دوم‌ : شهرداری آستارا - آذرکوثر تبریز

گروه سوم : استقلال شوش ، استقلال ملاثانی

گروه چهارم : منصور ساوه - تیم دوم صعود کننده این گروه نیز پس از ارجاع پرونده های دو بازی امروز به کمیته انضباطی و صدور رای اعلام خواهد شد.

گروه پنجم : ذوالفقار کاشان - شهدای دهنو آران و بیدگل

تیم هایی که با قرار گرفتن در رده سوم و چهارم فصل آینده در مرحله اول حضور خواهند داشت :

گروه اول : آلتون تهران - مقاومت نوین تهران

گروه دوم : شهدای ماکران - برق آلبرز

گروه سوم : ذوب و فلرات بهار - سولدوز نقده

گروه چهارم : پس از آرای انضباطی مشخص می شود.

گروه پنجم : خلیج فارس میناب - فاروق مرودشت

تیم هایی که با قرار گرفتن در رده های ششم به بعد به لیگ های استانی سقوط کردند :

گروه اول : ۰۴ بیرجند - میهن آذرخش مشهد - صنعت پارک آبی ایرانیان - مقاومت البرز - پاس مشهد - شاه جهان اسفراین - اریا سنگسر مهدیهشر

گروه دوم : آریا مینو خرمدره - سرخپوشان محمدزاده تبریز - آرش ری - ایرانخودرو گرمی - پرواز زنجان - سفیرنوین آبیک قزوین - دُره ۱۹۹۸ - داماش تهران 

گروه سوم : خورشید مهر قروه - شهیدکلهرشهریار - فجرشهید کاظمی - گرین کشاورز نهاوند - تربیت سقز

گروه چهارم : استقلال ماهشهر - ابوذر باشت شاهین لردگان

گروه پنجم : فجر رفسنجان - استقلال لطیفی لارستان - شهدای بافق - کیشوند جوان - وحدت زاهدان - شهدای کوشک بیدک

امیرحسین فراهانی در خصوص قرعه کشی مرحله دوم رقابت های لیگ دسته سوم در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار کرد : همانطور که قبلا گفته بودیم قرعه کشی این مرحله روز ۲۵ آذرماه در سالن روابط عمومی سازمان لیگ برگزار خواهد شد.

او در خصوص نحوه قرعه کشی مرحله دوم گفت : در این مرحله ۳ گروه ۱۰ تیمی خواهیم داشت که به صورت منطقه ای انجام خواهد شد و سعی خواهیم کرد تیم هایی که از لحاظ جغرافیایی بهم نزدیک هستند در یک گروه قرار بگیرند.

فراهانی در خصوص زمان و نحوه نقل و انتقالات در این مرحله بیان داشت : زمان نقل و انتقالات مرحله دوم از روز قرعه کشی یعنی ۲۵ آذرماه آغاز و تا پایان هفته دوم مرحله دوم ادامه خواهد داشت.

مسئول برگزاری مسابقات در خصوص شرایط جذب بازیکن گفت : تیم ها می توانند در زمان نقل و انتقالات ۲۱ بازیکن بزرگسال ، ۳ بازیکن زیر ۲۵ سال (به شرطی که فصل گذشته نیز عضو این باشگاه بوده باشد) ، ۹ بازیکن زیر ۲۳ سال و ۱۰ بازیکن رده امید و جوانان(به شرطی که تیم های جوانان و امید آن باشگاه وجود داشته و فعال باشد جذب کرده و از آنان در مسابقات استفاده نمایند.

فراهانی در مهم ترین بخش صحبت های خود از تصویب پیشنهاد کمیته مسابقات توسط هیئت رئیسه سازمان لیگ مبنی بر باقی ماندن تیم های پنجم در مرحله اول خبر داد و گفت : با تصویب پیشنهاد کمیته مسابقات توسط هیئت رئیسه سازمان لیگ مبنی بر باقی ماندن تیم های پنجم گروه های پنجگانه در مرحله اول ، تیم های پنجم هر گروه نیز مجوز حضور در مرحله اول فصل آینده را خواهند داشت و می توانند فصل آینده نیز در مرحله اول مسابقات شرکت نمایند.

بدین ترتیب تیم های زیر که در گروه خود رده پنجم را به خود اختصاص دادند در مرحله اول فصل آینده شرکت خواهند کرد :

گروه اول : ستاره کاسپین بابل

گروه دوم : شهرداری نوشهر

گروه سوم : پرسپولیس نوین دزفول

گروه چهارم : پس از آرای انضباطی مشخص خواهد شد.

گروه پنجم : فولاد بردسیر کرمان
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
عباس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۱
0
0
طریقه برگزاری لیگ دسته سوم بسیار ناعادلانه است چرا که در مرحله دوم 20 تیم بدون شرکت در دور اول وبا استراحت کامل مسابقه می دهند .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
اخبار مرتبط