• کد خبر:۹۰۵۲۵
مربی تیم ملوان بندرانزلی با اعلام اینکه حمایت از تیم ملوان بندرانزلی باید ادامه یابد گفت : ملوان بندرانزلی با پیروزی به تعطیلات نیم فصل نخست می‌رود و مسولان باید برای پیشرفت تیم کمک کنند.
به گزارش"دی اسپورت"، مازیار زارع عصر امروز در کنفرانس خبری پس از دیدار نود ارومیه و ملوان بندرانزلی در سالن کنفرانس ورزشگاه تختی بندرانزلی اظهار داشت : بازیکنان ملوان بندرانزلی در بازی مقابل نود ارومیه به‌خوبی کردند.

مربی تیم ملوان بندرانزلی با بیان اینکه می‌توانستیم تعداد گل‌های بیشتری را وارد دروازه تیم نود ارومیه کنیم تصریح کرد: مقداری از مطالبات بازیکنان تیم ملوان بندرانزلی پیش از بازی پرداخت شد.

وی با اشاره به اینکه مسأله روحی و روانی در فوتبال بسیار مهم است تصریح کرد : یکی از مشکلات تیم ملوان بندرانزلی چمن ورزشگاه تختی است که بر روی عملکرد تیم ثاتیرگذار است.

زارع با اعلام اینکه حمایت از تیم ملوان بندرانزلی باید ادامه یابد عنوان داشت : ملوان بندرانزلی با پیروزی به تعطیلات نیم فصل نخست می‌رود و مسولان باید برای پیشرفت تیم کمک کنند.

مربی تیم ملوان بندرانزلی با بیان اینکه باید به بازیکنان ملوان بندرانزلی رسیدگی کرد اعلام کرد : تعداد زیادی از بازیکنان تیم ملوان بندرانزلی به عنوان سرباز در تیم بازی می‌کنند.

زارع با اشاره به اینکه تیم ملوان بندرانزلی تا زمانی‌که پنجره نقل و انتقالات باز نشود نمی‌تواند بازیکن جدیدی را جذب کند گفت : مدیر باشگاه و فرماندار بندرانزلی پیگیر ماجرای نقل و انتقالات ملوان هستند.

وی با تاکید بر اینکه کیفیت چمن ورزشگاه تختی بندرانزلی نامناسب است و باید فکری برای بهبود کیفیت چمن ورزشگاه کرد ابراز داشت : بازیکنان ملوان از قابلیت مناسبی در زمینه بازی بر روی زمین برخوردار هستند.

مربی تیم ملوان بندرانزلی با اشاره به اینکه تیم ملوان در چند بازی گذشته نتوانست نتایج خوبی بگیرد گفت: بازیکنان تیم ملوان بندرانزلی بعد از زدن ۲ گل می‌خواستند گل دریافت نکنند که این باعث افت کیفیت بازی در نیمه دوم شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار