• کد خبر:۹۰۵۲۶
کیفیت چمن ورزشگاه تختی بندرانزلی نامناسب است؛

بیاتلو : تجربه پژمان نوری در برتری ملوان تاثیر داشت

سرمربی تیم نود ارومیه با بیان اینکه کیفیت چمن ورزشگاه تختی بندرانزلی نامناسب بود گفت : کیفیت چمن ورزشگاه تختی بر روی عملکرد دو تیم تاثیرگذار بود.
به گزارش"دی اسپورت"، وحید بیاتلو عصر امروز در کنفرانس خبری پس از دیدار ملوان بندرانزلی و نود ارومیه در ورزشگاه تختی بندرانزلی اظهار داشت: بازی از کیفت بالایی برخوردار بود.

وی با بیان اینکه تماشاگران حاضر در ورزشگاه از نوع بازی دو تیم لذت بردند تصریح کرد: دو تیم موقعیت‌های زیادی را بر روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند.

سرمربی تیم نود ارومیه با اشاره به اینکه به‌خوبی تیم ملوان را آنالیز کردیم خاطرنشان کرد: تیم ملوان بندرانزلی توانست با استفاده از ضربات ایستگاهی به گل برسد.

بیاتلو با تاکید بر اینکه تیم نود ارومیه در نیمه دوم به خوبی توانست اختیار بازی را به‌دست بگیرد عنوان داشت: تیم نود ارومیه نتوانست از موقعیت‌های خود به خوبی استفاده کند.

سرمربی تیم نود ارومیه با اعلام اینکه تجربه پژمان نوری در تیم ملوان بندرانزلی یکی از دلایل پیروزی این تیم بود اعلام کرد: ضربه ایستگاهی پژمان نوری سرنوشت بازی را تغییر داد.

وی با بیان اینکه کیفیت چمن ورزشگاه تختی بندرانزلی نامناسب بود افزود: کیفیت چمن ورزشگاه تختی بر روی عملکرد دو تیم تاثیرگذار بود و تیم نود ارومیه نتوانست تاکتیک‌های خود را به‌خوبی در زمین اجرا کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها