• کد خبر:۹۰۶۱۹
  • تعداد نظرات: ۴نظر
اختصاصی دی اسپورت؛

برنامه مرحله دوم لیگ دسته سوم

با قرعه کشی مرحله دوم لیگ دسته سوم برنامه مسابقات این مرحله مشخص شد.
به گزارش"دی اسپورت"، برنامه مسابقات مرحله دوم به شرح زیر است :

هفته اول :

شهرداری اردبیل - شهید مولایی قائمشهر
آذرکوثر تبریز - شهدای دهنو آران و بیدگل
پاس گیلان - موکریان مهاباد
شهرداری فریدونکنار - شهرداری آستارا
هومن جوان ایرانیان - میلاد مهر

ستاره سرخ کاشان - ویستا توربین تهران
نماینده سمنان - ذوالفقار کاشان
نماینده نوشهر - دارایی بندرگز
نفت ایرانیان - نماینده مازندران
استقلال شوش - ملی حفاری اهواز

پرسپولیس برازجان - سپاهان نوین اصفهان
کیان تهران - منصور ساوه
استقلال ملاثانی - سپاهان ایذه
گیتی پسند اصفهان - پاراگ تهران
شهدای رزکان کرج - بهزیستی لرستان

هفته دوم :

شهید مولایی قائمشهر - آذرکوثر تبریز
موکریان مهاباد - شهرداری اردبیل
شهدای دهنو آران و بیدگل - شهرداری فریدونکنار
میلادمهر تهران - پاس گیلان
شهرداری آستارا - هومن جوان ایرانیان

ویستا توربین تهران - نماینده سمنان
دارایی بندرگز - ستاره سرخ کاشان
ذوالفقار کتشان - نفت ایرانیان
ملی حفاری اهواز - نماینده نوشهر
نماینده مازندران - استقلال شوش

سپاهان نوین اصفهان - شهدای رزکان کرج
بهزیستی لرستان - گیتی پسند اصفهان
پاراگ تهران - استقلال ملاثانی
سپاهان ایذه - کیان تهران
منصور ساوه - پرسپولیس برازجان


هفته سوم :

موکریان مهاباد - شهید مولایی قائمشهر
شهرداری فریدونکنار - آذرکوثر تبریز
شهرداری اردبیل - میلادمهر تهران
هومن جوان ایرانیان - شهدای دهنو آران و بیدگل
پاس گیلان - شهرداری آستارا

دارایی بندرگز - ویستا توربین تهران
نفت ایرانیان - نماینده سمنان 
ستاره سرخ کاشان - ملی حفاری اهواز
استقلال شوش - ذوالفقار کاشان
نماینده نوشهر - نماینده مازندران

منصور ساوه - سپاهان نوین اصفهان
گیتی پسند اصفهان - شهدای رزکان کرج
پرسپولیس برازجان - سپاهان ایذه
کیان تهران - پاراگ تهران
استقلال ملاثانی - بهزیستی لرستان

هفته چهارم :

شهید مولایی قائمشهر - شهرداری فریدونکنار
آذرکوثر تبریز - هومن جوان ایرانیان
میلادمهر تهران - موکریان مهاباد
شهرداری آستارا - شهرداری اردبیل
شهدای دهنو آران و بیدگل - پاس گیلان

ویستا توربین تهران - نفت ایرانیان
نماینده سمنان - استقلال شوش
ملی حفاری اهواز - دارایی بندرگز
نماینده مازندران - ستاره سرخ کاشان
ذوالفقار کاشان - نماینده نوشهر

سپاهان ایذه - منصور ساوه
سپاهان نوین اصفهان - گیتی پسند اصفهان
شهدای رزکان کرج - استقلال ملاثانی
بهزیستی لرستان - کیان تهران
پاراگ تهران - پرسپولیس برازجان

هفته پنجم :

شهید مولایی قائمشهر - میلادمهر تهران
پاس گیلان - آذرکوثر تبریز
موکریان مهاباد - شهرداری آستارا
هومن جوان ایرانیان - شهرداری فریدونکنار
شهرداری اردبیل - شهدای دهنو آران و بیدگل

ویستا توربین تهران - ملی حفاری اهواز
نماینده نوشهر - نماینده سمنان
دارایی بندرگز - نماینده مازندران
استقلال شوش - نفت ایرانیان
ستاره سرخ کاشان - ذوالفقار کاشان

کیان تهران - شهدای رزکان کرج
استقلال ملاثانی - گیتی پسند اصفهان
سپاهان نوین اصفهان - سپاهان ایذه
منصور ساوه - پاراگ تهران
پرسپولیس برازجان - بهزیستی لرستان

هفته ششم :

هومن جوان ایرانیان - شهید مولایی قائمشهر 
آذرکوثر تبریز - شهرداری اردبیل
شهدای دهنو آران و بیدگل - موکریان مهاباد
شهرداری فریدونکنار - پاس گیلان
شهرداری آستارا - میلادمهر تهران

استقلال شوش - ویستا توربین تهران
نماینده سمنان - ستاره سرخ کاشان
ذواالفقار کاشان - دارایی بندرگز
نفت ایرانیان - نماینده نوشهر
نماینده مازندران - ملی حفاری اهواز

استقلال ملاثانی - سپاهان نوین اصفهان
بهزیستی لرستان - منصور ساوه
پاراگ تهران - سپاهان ایذه
گیتی پسند اصفهان - کیان تهران
شهدای رزکان کرج - پرسپولیس برازجان

هفته هفتم :

شهید مولایی قائمشهر - شهرداری آستارا
موکریان مهاباد - آذرکوثر تبریز
شهرداری اردبیل - شهرداری فریدونکنار
میلادمهر تهران - شهدای دهنو آران و بیدگل
پاس گیلان - هومن جوان ایرانیان

ویستا توربین تهران - نماینده مازندران
دارایی بندرگز - نماینده سمنان
ستاره سرخ کاشان - نفت ایرانیان
ملی حفاری اهواز - ذوالفقار کاشان
نماینده نوشهر - استقلال شوش

منصور ساوه - شهدای رزکان کرج
پرسپولیس برازجان - گیتی پسند اصفهان
کیان تهران - استقلال ملاثانی
سپاهان نوین اصفهان - پاراگ تهران
سپاهان ایذه - بهزیستی لرستان

هفته هشتم :

پاس گیلان - شهید مولایی قائمشهر
آذرکوثر تبریز - میلادمهر تهران
شهرداری فریدونکنار - موکریان مهاباد
هومن جوان ایرانیان - شهرداری اردبیل
شهدای دهنو آران و بیدگل - شهرداری آستارا

نماینده نوشهر - ویستا توربین تهران
نماینده سمنان - ملی حفاری اهواز
نفت ایرانیان - دارایی بندرگز
استقلال شوش - ستاره سرخ کاشان
ذوالفقار کاشان - نماینده سمنان

کیان تهران - سپاهان نوین اصفهان
گیتی پسند اصفهان - منصور ساوه
شهدای رزکان کرج - سپاهان ایذه
بهزیستی لرستان - پاراگ تهران
استقلال ملاثانی - پرسپولیس برازجان

هفته نهم :

شهید مولایی قائمشهر - شهدای دهنو آران و بیدگل
شهرداری آستارا - آذرکوثر تبریز
موکریان مهاباد - هومن جوان ایرانیان
میلاد مهر تهران - شهرداری فریدونکنار
شهرداری اردبیل - پاس گیلان

ویستا توربین تهران - ذوالفقار کاشان
نماینده مازندران - نماینده سمنان
دارایی بندرگز - استقلال شوش
ملی حفاری اهواز - نفت ایرانیان
ستاره سرخ کاشان - نماینده نوشهر

پاراگ تهران - شهدای رزکان کرج
سپاهان ایذه - گیتی پسند اصفهان
منصور ساوه - استقلال ملاثانی
پرسپولیس برازجان - کیان تهران
سپاهان نوین اصفهان - بهزیستی لرستان
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
Reza Rr
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۷
0
0
به امید صعود تیم ریشه دار ، جوان و قدرتمند استقلال شوش به لیگ دسته دو.
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
0
0
لطفا تاریخ برگزاری و نام ورزشگاه ونام شهر ذکر گردد. تشکر
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۲
0
0
وقفه های بی جهت در لیگ دسته سوم باعث انصراف تیم ها می شود لیگ دسته سوم با توجه به وضعیت مالی وفرهنگی ایران بایستی هر 5یا 6 روز یک بار انجام شود وپشت سر هم تا کسی به فکر انصراف نیفتد .
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۲
0
0
کار بسیار خوبی است تنها یک تیم باید سقوط کند از دسته اول در فص 99-98 به این صورت فوتبل ایران پیشرفت می کند :

لیگ برتر 16 تیم

لیگ دسته اول 18 تیم
لیگ دسته دوم 24 تیم 2گروه
مرحله اول لیگ دسته سوم 80تیم در 10 گروه
لیگ برتر استانها به عنوان لیگ دسته چهارم در 33گروه به رسمیت شناخته شود .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
اخبار مرتبط