• کد خبر:۹۱۵۱۸
دی اسپورت:رئیس دپارتمان داوران با اشاره به اتفاقات حاشیه‌ای رخ داده در تست‌گیری داوران لیگ دسته اول گفت که این پرونده به کمیته اخلاق رفته است.
به گزارش" دی اسپورت":رئیس دپارتمان داوران با اشاره به اتفاقات حاشیه‌ای رخ داده در تست‌گیری داوران لیگ دسته اول گفت که این پرونده به کمیته اخلاق رفته است.
به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود رفعتی درباره اتفاقاتی که در تست آمادگی جسمانی داوران و کمک داوران لیگ یک فوتبال رخ داد، گفت: متاسفانه با توجه به گزارشات رسیده اتفاقات ناخوشایندی در روز تست‌گیری داوران لیگ دسته اول فوتبال رخ داد.

عباس راکی که مسبوق به سابقه نیز بوده اخطار اول را زمانی می‌گیرد که قبل از سوت حرکت کرده و این عمل در بار دوم نیز رخ می‌دهد و از زمین تست اخراج می‌شود. متاسفانه از لحاظ روانی این داور به هم می‌ریزد و کنترل خود را از دست می‌دهد رفتارهای زشت و ناخوشایندی از وی سر می‌زند.

وی افزود: کمیته داوران پرونده این داور متخلف را سریعا به کمیته اخلاق ارجاع داده است تا در اسرع وقت مراجع قضایی فدراسیون به تخلفات وی رسیدگی کند. ضمنا اینکه راکی رئیس هیئت فوتبال شهرستان ایزه نیز است و مطمئنا کمیته اخلاق تصمیم‌گیری‌های لازم را در این زمینه انجام می‌دهد.

رئیس دپارتمان داوران خاطرنشان کرد: فدراسیون فوتبال و کمیته داوران همیشه تلاش می‌کند تا بهترین شرایط را برای برگزاری دوره‌های توجیهی برای داوران در نظر بگیرد. از 120 داور و کمک داور لیگ دسته اول فوتبال که در این کلاس شرکت کردند، 16 نفر از آنها نتواستند تست‌های آمادگی جسمانی خود را با موفقیت پشت سر بگذارند که به نظر آمار قابل قبولی است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار