• کد خبر:۹۱۶۳۱
  • تعداد نظرات: ۱نظر
خرید جدید تیم فوتبال کارون اروند گفت: باتوجه به این که در گذشته نیز با آقای افاضلی کار کرده بودم، ترجیح دادم مجددا نیز با او و این بار در تیم کارون اروند همکاری داشته باشم و سپس دوره مربیگری راهم در کنار آقای افاضلی آغاز کنم. 
به گزارش"دی اسپورت"، محسن بنگر درخصوص پیوستن به تیم کارون اروند خرمشهر، اظهارکرد : پس از جدایی از تیم پارس جنوبی تصمیم گرفتم باتوجه به این که سال گذشته نیز شاگرد آقای افاضلی بودم به تیم کارون اروند بیایم. جو تیم را خیلی دوست دارم و علاقه مند بودم که در یک تیم آرام به کارم ادامه دهم و امیدوارم بتوانم به کارون اروند کمک کنم.

وی درباره جدایی از یک تیم لیگ برتری و پیوستن به تیم دسته یکی کارون اروند نیز گفت: پیشنهادهایی داشتم ولی همان طور که گفتم باتوجه به همکاری که در گذشته با آقای افاضلی داشتم، ترجیح دادم مجددا با او کار کنم و دوست دارم مابقی روزهای فوتبالی ام را نیز کنار او باشم و سپس دوره مربیگری را هم با خود آقای افاضلی آغاز کنم.

بازیکن تیم فوتبال کارون اروند خرمشهر در پاسخ به این سوال که تا چه زمانی فوتبال را ادامه خواهید داد؟ عنوان کرد: با تیم کارون اروند یک فصل و نیم قرارداد منعقد کرده ام و پس از آن درباره ادامه فوتبال یا خداحافظی تصمیم می گیرم.

وی در ارزیابی از وضعیت تیم جدیدش نیز گفت : کارون اروند تیم جوان و بسیار خوبی است. این تیم خصوصی است و کسی از آن حمایت نمی کند. ان شاءالله مسوولان خوزستان بتوانند از این باشگاه حمایت کنند. جوانان آینده داری در تیم داریم و ان شاءالله با حمایتی که صورت می گیرد و جذب چند بازیکن دیگر شرایط مان روز به روز بهتر شود. متاسفان از نظر امتیازی در جدول شرایط خوبی نداریم و باید در نیم فصل تلاش کنیم تا تیم جزو پنح شش تیم بالای جدول قرار بگیرد تا برای فصل آینده تصمیم خیلی خوبی گرفته شود.

بنگر در پایان درمورد حضور تیم ملی در جام ملت های آسیا نیز عنوان کرد : تیم ملی خوبی داریم و اکنون جوانان تیم باتجربه شده اند و و در لیگ های اروپایی بازی می کنند. من به قهرمانی تیم ملی بسیار امیدوارم و طرفدار تیم ملی هستم و برای آن نیز دعا می کنیم. من ایران را شانس اول قهرمانی می دانم.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ایرانی وطن دوست
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
0
11
آقای بنگر هرگز نگو به خاطرآقای افاضلی به تیم اروندخرمشهرآمدم چون از میثاقیان وبازیکنانی که گفتند ما بخاطرمیثاقیان به اروندخرمشهرآمدیم خاطره خوبی نداریم. همینکه این تیم بابازیکن سن وسال داری چون شما قرارداد بسته بایستی خداوندرا سپاسگزارباشی.آقای افاضلی هم بخاطرخدمت به مردم فداکارخرمشهربه این تیم آمده ونه بخاطرشخص خاصی.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار