• کد خبر:۹۱۶۴۱
سرمربی تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه گفت : این تیم در دیدار با ایرانجوان عملکرد قابل قبولی نداشت و تنها از نتیجه بازی رضایت دارم.


به گزارش"دی اسپورت"، محسن عاشوری روز یکشنبه پس از برد یک بر صفر تیمش برابر ایرانجوان بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: در این دیدار ۲ تیم بازی منسجمی ارائه کردند ولی باد تا حدودی بازی را از شرایط نرمال خارج کرده بود.

وی بیان کرد: باتوجه به تساوی خانگی در هفته گذشته در دیدار امروز برابر ایرانجوان بوشهر نیاز مبرم به کسب سه امتیاز داشتیم که با تلاش بازیکنان به این مهم دست پیدا کردیم.

عاشوری اظهارداشت : تیم خوشه طلایی برای صعود به لیگ یک مصمم است و برای تحقق این مهم برای تک تک بازی ها برنامه دارد.

وی افزود : تیم ایرانجوان با مشکلات عدیده ای مواجه است که امیدواریم با حل این مشکلات زمینه بقای این تیم در لیگ دو فراهم شود.

عاشوری اظهار داشت: ایرانجوان چند بازیکن جدید به خدمت گرفت که این بازیکنان جدید تغییر قابل توجهی در این تیم ایجاد کردند و این تیم را برای برگشت به روزهای خوب خود امیدوار کرده است.

بازیکن تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه نیز گفت : دو تیم ایرانجوان و خوشه طلایی یک جدال زیبا و به دور از حاشیه ای را به نمایش گذاشتند.

سپهر روزی طلب افزود : خوشه طلایی مدعی کسب عنوان قهرمانی و صعود به لیگ یک است که در این راستا تمام مجموعه تیم عزم خود را جزم کرده اند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار