• کد خبر:۹۱۶۴۳
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان بابیان اینکه در بازی برابر تیم استقلال اهواز یکی از بدترین روزهای دوران مربیگری را سپری کردم، گفت: شرایط آب و هوایی در شکست تیم شهرداری نقش داشت.
به گزارش"دی اسپورت"، هادی گل محمدی با اشاره به شکست ۴ بر ۲ تیم فوتبال شهرداری همدان برابر استقلال اهواز اظهار داشت: اتفاقاتی که در روز بازی ما برابر استقلال اهواز  رقم خورد را تا به حال در دوران مربیگری خود ندیده بودم و واقعاً یکی از بدترین و غیر باورانه ترین شکست‌های دوران مربیگری من رقم خورد.

وی بابیان اینکه به هیچ عنوان به دنبال توجیه این شکست نیستم اما در روز بازی؛ باد بسیار شدیدی در ورزشگاه می‌وزید و همین باد یکی از دلایل اصلی شکست سنگین فوتبال شهرداری همدان در این بازی بود، به گل‌هایی که تیم شهرداری همدان دریافت کرد اشاره کرد و گفت: در دقیقه یک و روی ارسال بازیکن تیم استقلال اهواز از روی کرنر، توپ مستقیم و با کمک باد به گل رفت و همین اتفاق به همین شکل در دقیقه ۵ بازی نیز رقم خورد.

گل محمدی عنوان کرد: در دقیقه ۱۲ نیز شوت بازیکن استقلال اهواز به کمک باد کمانه کرد و به درون دروازه تیم فوتبال شهرداری همدان رفت و ناباورانه تا ۱۲ دقیقه ۳ گل را دریافت کرده بودیم.

وی با اشاره به نیمه دوم این مسابقات بیان کرد: در نیمه دوم نیز متأسفانه روی یک ضد حمله گل چهارم را دریافت کردیم و بازی ۴ بر صفر به سود استقلال اهواز شد.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان عنوان کرد: بلافاصله یکی از گل‌ها را جبران کردیم و بازی ۴ بر یک دنبال شد تا اینکه از دقیقه ۶۰ با اخراج بازیکنمان ۱۰ نفره شدیم اما در همین شرایط ۱۰ نفره یک گل دیگر هم به حریف زدیم و بازی ۴ بر ۲ شد.

گل محمدی با اشاره به از دست دادن یک پنالتی تیم شهرداری همدان گفت: متأسفانه رضا کوهی به بدترین شکل موقعیت پنالتی را از دست داد و در شرایطی که می‌توانستیم بازی را ۴ بر ۳ کنیم این اتفاق صورت نگرفت.

وی یادآور شد: اگر اختلاف گلمان یک گل می‌شد می‌توانستیم در ۱۰ دقیقه پایانی گل تساوی را به ثمر برسانیم که این اتفاق صورت نگرفت.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با اشاره وقت تلف کردن تیم استقلال اهواز بیان کرد: در ۱۰ دقیقه پایانی بازیکنان استقلال اهواز وقت تلف کردند و درنهایت این شکست تلخ برای ما رقم خورد.

گل محمدی افزود: به دنبال این نیستم که باخت خود را توجیه کنم اما واقعاً یکی از عجیب‌ترین بازی‌هایی بود که در دوران مربیگری خود تجربه نکرده بودم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار