• کد خبر:۹۱۶۵۷
کنفدراسیون فوتبال ایران نام زننده گل دوم تیم ملی ایران مقابل یمن را تغییر داد.
به گزارش«دی اسپورت»؛ شاگردان کارلوس کی‌روش در حالی امشب نخستین بازی در جام ملت‌های آسیا را با برتری ۵ بر صفر مقابل یمن پشت سر گذاشتند که وب سایت و صفحات مجازی کنفدراسیون فوتبال آسیا و همچنین اسکوربورد پخش زنده تلویزیونی مسابقات، زننده گل دوم ایران را دروازه‌بان یمن معرفی کرد.

جدا از اینکه سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا گل دوم تیم ملی برابر یمن را به دلیل برخورد توپ به کمر سعود السوادی، به نام او به ثبت رساند، باکس اعلام نتیجه در پخش تلویزیونی هم ضمن اعلام این گل به خودی، زمان آن را نیز به اشتباه در دقیقه ۴ مسابقه درج کرده بود که این مسئله حتی تا پس از پایان بازی ادامه داشت.

با گذشت حدود ۳۰ دقیقه پس از پایان مسابقه تیم ملی ایران برابر یمن، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در تمام بخش‌ها و صفحات مجازی خود نام زننده گل دوم را تغییر داد و آن را به نام اشکان دژاگه، کاپیتان تیم ملی ثبت کرد.

گل دوم تیم ملی به نام دژاگه

اشکان دژاگه که روز خوبی برابر یمن داشت و با ارسال‌های خود بارها خطرساز ظاهر شده بود، در دقیقه ۲۳ با شوت تماشایی از روی ضربه ایستگاهی که به تیرک عمودی دروازه و کمر سعود السوادی برخورد کرد، دومین گل تیم ملی را به ثمر رساند و روی گل چهارم نیز با سانتر خود از روی کرنر تاثیرگذار بود.

گل دوم تیم ملی به نام دژاگه

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها