• کد خبر:۹۱۷۰۲
سرمربی پرسپولیس بندرگناوه گفت : در دو هفته گذشته شرایط جوی و بد زمین مسابقه اجازه ارائه فوتبال را به ما نداده است.
به گزارش"دی اسپورت"، نادر جعفری سرمربی پرسپولیس گناوه پس از شکست تیمش برابر نفت امیدیه در خصوص بازی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت : کیفیت بد زمین اجازه ارائه بازی خوب و روی زمین را برای هر دو تیم نداد شانس با هر تیمی که یار بود موقعیت گلزنی برای آن تیم ایجاد می شد هم ما و هم تیم امیدیه چند موقعیت گلزنی داشتیم که می توانستیم به گل دست یابیم اما تیم نفت از شانس و موقعیت ایجاد شده نهایت استفاده را برد و توانست به گل دست یابد و در نهایت با همان تک گل به برتری دست یافت به تیم حریف تبریک می گویم و امیدوارم در آینده موفق باشند.

جعفری ادامه داد : در دو هفته دور برگشت با توجه به شرایط جوی و خلاقیت بازیکنان مان که روی زمین فوتبال زیبایی را ارائه می دهند نتوانستیم از خلاقیت آنان استفاده کنیم اما به آینده امیدوار هستیم.

سرمربی پرسپولیس گناوه افزود : به آینده تیم در ادامه راه خوشبین هستم چرا که در دو هفته اولیه بدشانسی و شرایط جوی باعث شد که دو نتیجه دور از انتظار بدست آوریم.

او در خصوص اینکه بازیکن جدیدی به جمع شاگردانش اضافه خواهد شد یا خیر بیان داشت : به دنبال این هستیم که یک الی دو بازیکن را جذب کنیم پیش از این سه بازیکن را به خدمت گرفتیم و در روزهای آینده دو بازیکن نیز به جمع مان اضافه خواهند شد.

وی در خصوص بازی هفته آینده تیمش برابر نفت و گاز گچساران گفت : شناخت کاملی به تیم نفت و گاز داریم و نهایت استفاده را از شرایط میزبانی مان خواهیم برد چرا که بازیکنان مان بازیکن خوب و با کیفیتی هستند مطمئنا در بازی های آینده به دنبال جبران دو نتیجه بد کسب شده خواهیم بود.

جعفری در پایان در خصوص نحوه و میزان رضایت از میزبانی مسئولان امیدیه گفت : خدا را شکر میزبانی مسئولان تیم حریف عالی بود و نهایت همکاری را با ما داشتند جا دارد از میزبانی عالی تیم حریف تشکر کنم.

خبرنگار : بهنام کنارکوهی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار