• کد خبر:۹۱۷۱۵
سرمربی تیم فوتبال شهرداری فومن با اشاره به اینکه هر بازی در لیگ دسته دوم حکم یک فینال را دارد گفت: فاصله امتیازات در لیگ دسته دوم بسیار کم است و حتی تیم در معرض سقوط به لیگ دسته سوم نیز شانس حضور در جمع مدعیان صعود را دارد.
به گزارش"دی اسپورت"، افشین ناظمی با اشاره به فاصله امتیازات کم در گروه ب لیگ دسته دوم اظهار کرد : تمامی بازی‌ها در این گروه حساس و سنگین هستند و هر بازی حکم یک فینال را برایمان دارد، تیم‌ها از پتانسیل بالایی برخوردار هستند و حتی تیم در معرض سقوط به لیگ دسته سوم نیز شانس حضور در جمع مدعیان صعود را دارد.

وی با اشاره به پیروزی خانگی مقابل شهدای بابلسر گفت: فاصله امتیازی دو تیم تنها یک امتیاز بود و این حساسیت بازی را بیش‌ازپیش کرد، با حمایت هوادارانمان توانستیم به سه امتیاز دیدار دست پیداکرده و یک گام خود را به جمع مدعیان صعود نزدیک‌تر کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری فومن با بیان اینکه کادر فنی این تیم با پیوستن حسین پسندیده تکمیل می‌شود افزود: بازیکنان شهرداری از پتانسیل بالایی برخوردار بوده و با تمرینات مستمر می‌توانیم مدعی جدی صعود به لیگ دسته اول باشیم، بازیکنان با جدیت تمرینات خود را دنبال می‌کنند و از روحیه بالایی برخوردار هستند.

ناظمی حضور فرماندار فومن در رختکن را روحیه‌بخش دانست و تصریح کرد: حضور مسؤولان شهری در رختکن و در تمرینات باعث قوت قلب بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال شهرداری فومن می‌شود و با همدلی می‌توانیم راه صعود را هموار کنیم.

وی با اذعان به دیدار سنگین هفته آتی مقابل نیروی زمینی تهران بیان کرد: نیروی زمینی با کسب 19 امتیاز در مکان ششم جدول جای دارد و در هفته گذشته توانست صدرنشین جدول را شکست دهد، بازیکنانمان نباید از برد مقابل شهدای بابلسر مغرور شوند و با تمام توان به مصاف تیم نیروی زمینی می‌رویم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
اخبار مرتبط