• کد خبر:۹۱۷۳۲
دی اسپورت:ستاره مسلمان و مصری باشگاه لیورپول برای دومین سال متوالی به عنوان برترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شد.
به گزارش" دی اسپورت":ستاره مسلمان و مصری باشگاه لیورپول برای دومین سال متوالی به عنوان برترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شد.
 کنفدراسیون فوتبال آفریقا بهترین های سال 2018 این قاره را انتخاب کرد که جایزه بهترین بازیکن و مربی به محمد صلاح و هروه رنار رسید.

 صلاح در سال 2018 عملکرد خیره کننده ای داشت و توانست لیورپول را به فینال لیگ قهرمانان اروپا برساند. همچنین بازی های خوب او در این فصل باعث شد تا قرمزها شانس اصلی قهرمانی این فصل لیگ برتر باشند.

محمد صلاح برترین بازیکن سال آفریقا شد

هروه رنار هم که بعد از 20 سال مراکش را به جام جهانی رساند، علی رغم اینکه تیمش نتوانست به مرحله حذفی رقابت ها راه پیدا کند، اما به دلیل عملکرد خوبش و همچنین نتایج خوب در رقابت های مقدماتی جام ملت های آفریقا، توانست عنوان مربی سال را به خود اختصاص بدهد.

محمد صلاح برترین بازیکن سال آفریقا شد
جایزه بازیکن جوان سال نیز به اشرف حکیمی، مدافع کناری جوان مراکشی، رسید. او که فصل گذشته در چند بازی برای رئال به میدان رفت، در این فصل یکی از بازیکنان اصلی دورتموند بود و عملکرد بسیار خوبی در بوندس لیگا داشت.

محمد صلاح برترین بازیکن سال آفریقا شد

تیم منتخب سال 2018 آفریقا نیز شامل: اونیانگو، بن عطیه، بایی، کولیبالی، اوریه، پارتی، کیتا، محرز، صلاح، مانه، اوبامیانگ است.
محمد صلاح برترین بازیکن سال آفریقا شد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار