• کد خبر:۹۱۷۷۲
سرمربی استقلال ملاثانی؛

کنگریس : با بدشانسی برد را با تساوی عوض کردیم

سرمربی استقلال ملاثانی گفت : تا لحظات آخر بازی با پاراگ تهران سه امتیاز بازی را در اختیار داشتیم که متاسفانه در دقایق پایانی برد را با تساوی عوض کردیم.
به گزارش"دی اسپورت"، علیرضا کنگریس پس از بازی تیمش مقابل پاراگ تهران در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار داشت : ما در شرایطی به مصاف پاراگ تهران رفتیم که از چند بازیکن تاثیرگذار خود به دلیل محرومیت و مصدومیت بهره مند نبودیم.

کنگریس ادامه داد : در روز بازی نیز با مصدومیت یکی دیگر از بازیکنان موثر خود مواجه شدیم که به دلیل کمبود بازیکن مجبور شدیم از بازیکنانی استفاده کنیم که کسالت و بیماری داشتند البته بازیکنان خوبی نیز روی نیمکت داشتیم که از حضور آنان نیز در بازی استفاده کردیم.

سرمربی استقلال ملاثانی افزود : بازی را خوب شروع کردیم و بازی پایاپایی انجام دادیم بیشتر بازی در میانه میدان دنبال می شد هر دو تیم نیز سعی می کردند نبض بازی را در اختیار بگیرند.

او اضافه کرد : تا لحظه آخر سه امتیاز بازی در دستمان بود اما متاسفانه گل تساوی را دریافت کرده و در نهایت بازی با تساوی پایان یافت جا دارد از تمام بازیکنان کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم که از جان مایه گذاشته و تا لحظه آخر دست از تلاش برنداشتند کسب این امتیاز شیرین و خارج از خانه را نیز به مردم ملاثانی تبریک گفته و امیدوارم در بازی های آینده نتایج مطلوب را کسب نماییم تا با جمع آوری امتیازات در پایان فصل به رقابت های لیگ دسته دوم صعود کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار