• کد خبر:۹۱۸۲۳
بادران 2 - نود ارومیه 2 :

فرار بادران از چنگ بیاتلو و شاگردانش!

تیم بادران تهران در دیداری خانگی از شکست برابر و نود اورمیه گریخت.


به گزارش «دی اسپورت»؛ در هفته اول دور برگشت رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال ایران دو تیم بادران تهران و نود اورمیه در ورزشگاه تهرانسر به مصاف هم رفتند که در نهایت بادرانی‌ها با خوش شانسی توانستند از چنگ نود فرار کرده و یک امتیاز از آن خود کنند.
وحید بیاتلو تیمش را با ترکیب عبدالصمد احمدی، علی سلیمانی، یامین فلاح، رضا نبی‌زاده، محمد عبادزاده، محمد زینالی، داود شاهواروقی،‌ فرشاد اسدی، عرفان پورافراز، پیمان پورصادقی و فرزاد محمدی به زمین مسابقه فرستاد.
برای بادران مجتبی روشنگر - بهروز افشار - میثم مجیدی - بهتاش میثاقیان - امیدحسین صدقی - سهیل رحمانی - شهاب کرمی - حسین زامهران - میعاد یزدانی - کریم اسلامی و محمدعلی اکبرخواه در ترکیب اولیه قرار گرفتند.
بازی با حملات شاگردان بیاتلو شروع شد اما بر خلاف جریان بازی بادرانی‌ها از تک موقعیت خود بهره برده و دروازه سنگربان جدید نود را باز کردند.
پس از دریافت گل اول، نودی‌ها حملات متعددی به روی دروازه میزبان خود تدارک دیدند که در نهایت فرزاد محمدی در بیستمین دقیقه از مسابقه از روی نقطه پنالتی دروازه بادران را گشود و کار را به تساوی کشید.

طلایی پوشان ارومیه ای پس از گل اول بار دیگر بر شدت حملات خود افزودند تا این بار توسط داود شاهواروقی یار شماره 60 خود به گل دوم برسند. پس از این گل بازی متعادل دنبال شد و نیمه اول با نتیجه 2 بر 1 به نفع نودی‌ها به پایان ۲رسید.

در نیمه دوم این بادرانی‌ها بودند که توانستند به گل دوم برسند تا این دیدار مهیج با نتیجه تساوی 2 بر 2 به پایان برسد.

شاگردان بیاتلو نیم فصل دوم را بسیار پرشور و متفاوت آغاز کردند و نوید روزهای خوبی را در ادامه فصل دادند.

نود اورمیه با این تساوی 15 امتیازی شده و در رتبه دوازدهم جدول ایستادند؛ در بازی هفته آینده نود در ورزشگاه تختی اورمیه میزبان سرخپوشان پاکدشت خواهد بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار