• کد خبر:۹۱۸۵۹
دی اسپورت:ماکسی آلگری، سرمربی ایتالیایی یوونتوس، علاقه ای ندارد در مورد اتفاقات زندگی شخصی کریستیانو رونالدو صحبت کند.
به گزارش" دی اسپورت":ماکسی آلگری، سرمربی ایتالیایی یوونتوس، علاقه ای ندارد در مورد اتفاقات زندگی شخصی کریستیانو رونالدو صحبت کند.
با درخواست تست DNA، پرونده اتهام تجاوز رونالدو به کاترین مایورگا وارد مرحله جدیدی شده است اما ماکسی آلگری، سرمربی ایتالیایی یوونتوس به تمجید از شخصیت ستاره پرتغالی در تمرینات پرداخته و در مورد دیگر مسائل نیز سکوت کرده است.

آلگری گفت: "این سوالی شخصی است و من فقط در مورد فوتبال حرف می زنم. من فقط می توانم بگویم طی این چهار ماه متوجه شدم رونالدو شخصیتی آرام است که به خوبی در تمریمات شرکت می کند.

واکنش آلگری به حواشی جدید پیرامون رونالدو

چهار ماه باقی مانده تا پایان فصل بسیار سخت است و ما باید کار و تلاش کنیم تا در 36 بازی احتمالی که مانده، بهتر بازی کنیم. از نظر من رونالدو شخصیتی آرام و صلح جو دارد و در مورد بقیه مسائل پاسخی ندارم زیرا مربوط به حریم شخصی اوست. در این مسیر من شرایط را مدیریت خواهم کرد تا تمام اهداف تیمی را به خوبی برآورده سازم. رونالدو در بازی روز شنبه بازی خواهد کرد، اما باید ببینیم در ادامه چه اتفاقی رخ می دهد.

اگرچه رونالدو در شش بازی تیم ملی پرتغال غایب بود اما همین تعداد بازی را برای یوونتوس انجام داد و وی تقریبا شرایطی مشابه سال قبل داشته است و رونالدو بعد از چهار ماه فوتبال بازی کردن بدون توقف به استراحت نیاز داشت."

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار