• کد خبر:۹۱۸۶۲
دی اسپورت:بعد از اقامت 10 روزه در ابوظبی و انجام دو بازی مرحله گروهی برابر یمن و ویتنام کاروان ایران فردا برای رویارویی با جدی ترین رقیب خود راهی شهر دبی خواهد شد.
به گزارش "دی اسپورت":بعد از اقامت 10 روزه در ابوظبی و انجام دو بازی مرحله گروهی برابر یمن و ویتنام کاروان ایران فردا برای رویارویی با جدی ترین رقیب خود راهی شهر دبی خواهد شد.
 کاروان تیم ملی بعد از اردوی آماده سازی در کمپ مجهز اسپایر دوحه و اقامت در بهترین سوئیت های هتل این کمپ که بعد از ایران در اختیار فوق ستاره های بایرن مونیخ قرار گرفت از روز 11 دی ماه در شهر ابوظبی اردو زد تا برای دو بازی ابتدایی خود در جام ملت ها مقابل یمن و ویتنام آماده شود.

محل اسکان ایران در پایتخت امارات هتل روتانا پارک بود، یکی از هتل های چهارستاره شهر ابوظبی که هم زمان میزبان هند و تایلند هم بود. شلوغی و عدم پشتیبانی از اعضای تیم ملی ایران در این مدت اصلا به مذاق کارلوس کی روش و دستیارانش خوش نیامد تا جایی که مربی پرتغالی برای عبور از دردسرهای به وجود آمده از اسکان در هتل های نه چندان مناسب مثل روتاپارک در آستانه سفر به شهر دبی فدراسیون را مجبور کرد تا مقدمات اسکان تیم ملی در یکی از بهترین هتل های شهر دبی را فراهم کند.

تیم ملی در لاکچری ترین هتل شهر دبی
اتاق های دو تخته هتل با این دیزاین در اختیار توریست ها قرار می گیرد. دیزاین تخت ها بنا به اعلام سایت هتل به صورت سه بعدی است تا اشراف کامل بر تمامی زوایا وجود داشته باشد.

درخواستی که بدون مخالفت اجرا شد تا فدراسیون فوتبال ایران برای اسکان تیم ملی در دبی این بار به سراغ یکی از نوسازترین هتل ها در منطقه ای لوکس در شهر رفت تا هتل هیلتون حپتور از صبح روز یکشنبه میزبان تیم ملی ایران و ستاره هایش باشد، هتلی پنج ستاره در یکی از شهرک های تازه ساز که مجموعه ای از بهترین هتل ها با تمامی امکانات رفاهی و اقامتی را در دل خود جای داده است.

هتل حپتور دبی یکی از هتل های زنجیره ای هیلتون محسوب می شود که با ثروت کلان شیخ زاید در کنار کانال بیزنیس دی در یکی از مجلل ترین و گران ترین نقاط شهر دبی طی سه سال ساخته شد. آنهایی که هر روز از اتوبان شیخ زاید برای رفت و برگشت از شارجه به دبی استفاده می کنند با زیبایی و شکوه این شهرک اقامتی متشکل از هتل های زنجیره ای و گران قیمت با بیش از 50 طبقه بنا روبرو می شوند.

تیم ملی در لاکچری ترین هتل شهر دبی

سوئیت های مجلل هتل در طبقات مختلف همچون آپارتمان های مجلل 200 تا 300 متری شمال تهران از بهترین امکانات و مبلمان ها بهره می برند آن هم با ویوی دیدنی.

فاصله پنج دقیقه ای هتل با دبی مال به عنوان بزرگ ترین مال دنیا(مرکز تجاری) همین طور برج خلیفه به عنوان بزرگ ترین برج جهان به عنوان یکی از مزیت های این هتل همواره در تبلیغات و تیزرها مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو اتاق ها و سوئیت های حپتور دبی به توریست ها و مسافرهای عادی نمی رسد چون کمتر کسی توان پرداخت پول این هتل را دارد. ویوی جالب هتل که از یک سو به کانال بیزنیس دی و آب روان و شفاف این کانال اشراف دارد و از سوی دیگر به برج های زیبای دبی باعث می شود تا توریست هایی که قصد سفر لاکچری دارند برای رزرو این اتاق ها و سوئیت های مجلل دست به کار شوند.

تیم ملی در لاکچری ترین هتل شهر دبی
این هم نمایی دیگر از سوئیت های گران قیمت که نشان می دهد نشیمن های این سوئیت ها تمامی زوایای مختلف از بیرون هتل را در مقابل دید مشتریان قرار می دهد.

با ورود به سایت هتل هیلتون حپتور می توان به سادگی از قیمت های پایه اتاق های دو نفره همین طور سوئیت های مجلل مطلع شد. قیمتی که از 750 درهم ( دو میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان) برای ارزان ترین اتاق در هر شب آغاز می شود و تا 1700 درهم (پنج میلیون و صد هزار تومان) برای سوئیت های مجلل ادامه دارد، سوئیت هایی که در هر طبقه از چهار سمت سازه هتل اشراف کاملی به شهر دبی و زیبایی هایش دارد.


تیم ملی در لاکچری ترین هتل شهر دبی
لذت اقامت در اتاق های هتل با دیدن این تصویر به وضوح قابل لمس است. تماشای تلویزیون با ویوی برج های بلند و دیدنی شهر دبی در فاصله چند دقیقه ای با هتل.

تیم ملی در لاکچری ترین هتل شهر دبی

ویوی دیدنی از اتاق های هتل مشرف به کانال بیزنیس دی شهر دبی.

در کنار امکانات فوق العاده در اتاق ها و سوئیت ها که پرداختن به آن حوصله فراوانی می خواهد می توان به امکانات بی نظیر دیگر این هتل برای مهمانانش اشاره کرد. از جکوزی های سرد و گرم با جدیدترین تکنولوژی بخار سرد و گرم گرفته تا سالن های پذیرایی چند منظوره با تنوع غذایی متنوع با سرآشپزانی از بیش از 50 کشور دنیا در پنج قاره مختلف که براساس ذائقه مسافران غذا سرو می کنند.

در کنار این می توان از سالن های بدنسازی ویژه همین طور سالن کنفرانس و اتاق های رومینگ برای آنالیز و بازبینی فیلم های مد نظر مربیان برای تیم های ورزشی نیز نام برد که تصاویر این سالن ها کیفیت و کاربردهای قابل تحسین را بازگو می کند.

تیم ملی در لاکچری ترین هتل شهر دبی

سالن جکوزی و سونای هتل حپتور در حاشیه اتاق ها و سوئیت های مجلل در هر طبقه یکی دیگر از مزیت های بزرگ حپتور است.
تیم ملی در لاکچری ترین هتل شهر دبی

سالن کنفرانس و نشست ها که مجهز به بهترین تکنولوژی دالبی برای برگزاری مراسم های مهم ساخته شده است.
تیم ملی در لاکچری ترین هتل شهر دبی

سالن همایش های هتل با ظرفیت بیش از 50 نفر که می تواند بهترین مکان برای آنالیز رقبای تیم ملی باشد.
تیم ملی در لاکچری ترین هتل شهر دبی


سالن بدنسازی هتل مجهز به جدیدترین دستگاه های تمرینی از بهترین برندهای دنیا است. مشتریان هتل در مدت اقامت خود لذت تمرین با این دستگاه ها را نیز خواهند چشید.
تیم ملی در لاکچری ترین هتل شهر دبی


سالن مجهز برای ریکاوری و تمرینات آیروبیک که بهترین مکان برای بدنساز تیم ملی است تا برنامه های خود را اجرا کند.

شهرک توریستی و اقامتی در حاشیه اتوبان شیخ زاید و کانال بیزنیس دی این فرصت را در اختیار مهمانان هتل حپتور قرار می دهد تا هم از زیبایی های حضور در سواحل شنی اطراف کانال بهره ببرند هم از سایر امکانات تفریحی که ساخته شده است. از پیست های موتورسواری تا دوچرخه سواری همین طور استخرهای بزرگ اطراف هتل که ویوی زیبایی به آن اعطا کرده است. اتاق های ماساژ در کنار بهره بردن از متخصصان طب سوزنی را می توان از دیگر آپشن های مسافران این هتل چه در اتاق های تک و دو نفره چه در سوئیت های مجلل قلمداد کرد.

با نگاهی به خصوصیاتی که سایت هتل هیلتون حپتور دبی برای اتاق ها و سوئیت مجلل روی خروجی خود قرار داده است، می توان این گونه برداشت کرد که سوای از سوئیت اختصاصی برای سرمربی پرتغالی، سایر بازیکنان و کادر فنی و پزشکی ایران در اتاق هایی اسکان خواهند یافت که برای هر شب هزینه ای بالغ بر 1250 درهم ( 3 میلیون 750 هزار تومان) در پی خواهد داشت.

در این بین هزینه سوئیت اختصاصی برای کارلوس کی روش نیز می تواند رقمی در حدود 1700 درهم ( 5 میلیون 100 هزار تومان) برای هر شب باشد که با استناد به اقامت حداقل 5 شب و حداکثر 11 شب ( در صورت صعود تیم ملی به عنوان تیم اول احتمال این که بازی مرحله یک هشتم در شهر دبی باشد، زیاد است) مشخصا فدراسیون فوتبال با هزینه ای کمرشکن در راه اقامت در این هتل مجلل مواجه خواهد شد.

تیم ملی در لاکچری ترین هتل شهر دبی

هزینه یک شب اقامت در سوئیت های مجلل هتل که با هزینه مالیات و شارژ روزانه از سوی هتل محاسبه شده است.


تیم ملی در لاکچری ترین هتل شهر دبی
هزینه اقامت در اتاق های دو نفره که با مالیات و شارژ محاسبه شده است.


تیم ملی در لاکچری ترین هتل شهر دبی
این فهرست کاملی از امکانات مدرن اتاق ها و سوئیت های هتل حپتور دبی است که برای هر توریست برای سفر لاکچری هیجان انگیز خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار