• کد خبر:۹۱۹۳۶
دی اسپورت:مشکلات مالی تیم فوتبال استقلال تهران مسئولان را مجبور کرد تا از سفر به قطر منصرف شده و ترکیه را برای برپایی اردوی تدارکاتی انتخاب کنند.
به گزارش" دی اسپورت":مشکلات مالی تیم فوتبال استقلال تهران مسئولان را مجبور کرد تا از سفر به قطر منصرف شده و ترکیه را برای برپایی اردوی تدارکاتی انتخاب کنند. آبی‌ها پس از معارفه فرهاد مجیدی به‌عنوان دستیار جدید وینفرد شفر، روز چهارشنبه یک جلسه تمرینی در تهران برگزار کرده و جمعه تهران را به مقصد ترکیه ترک کردند.

چرا ترکیه؟

با اعلام وینفرد شفر، آبی‌پوشان حداقل حدود 15روز در ترکیه اردو می‌زنند و تمرینات را دنبال خواهند کرد. سوال بزرگی که درمورد انتخاب محل اردو مطرح شده، این است که چرا در سرمای زمستان آبی‌پوشان باید این کشور را انتخاب کنند؟ کمپ «امیر اسپورت» که در شهر آنتالیا واقع شده است، با توجه به نزدیکی به بخش کوهستانی این شهر، هوای سرد و بارانی خواهد داشت و با توجه به پیش‌بینی آب‌و‌هوایی در چند روز آینده شرایط مطلوب جوی منتظر شاگردان وینفرد شفر نخواهد بود.

جابر در لیست خروج، بازیکن جدید روی هوا!

استقلال در غیاب ملی‌پوشان به اردوی ترکیه عازم شد و تمریناتش را روز گذشته آغاز کرد. با وجود اینکه نزدیک به یک ماه از پایان مسابقات نیم‌فصل اول می‌گذرد، هنوز مشخص نیست وینفرد شفر کدام‌یک از بازیکنان فعلی را برای ادامه مسابقات در اختیار نخواهد داشت.

البته جابر انصاری به ترکیه نرفته تا مشخص شود یکی از نفرات جداشده خواهد بود، با توجه به اینکه مسابقات نیم‌فصل دوم برای آبی‌پوشان به مراتب فشرده‌تر خواهد شد و حضور در لیگ قهرمانان آسیا هم به تقویم آنها اضافه می‌شود. همچنین مشخص نیست کدام بازیکن به این تیم ملحق خواهد شد.

امیرحسین فتحی می‌گوید لیستی که وینفرد شفر به باشگاه تحویل داده، درحال بررسی است، اما بازیکنی برای عقد قرارداد در جمع استقلالی‌ها دیده نشده است. اگر در چند روز آینده بازیکنان جدید به استقلال ملحق نشوند، روند آماده‌سازی و هماهنگی‌شان با مشکل مواجه خواهد شد. همان‌طور که پیش از مشکل هماهنگی برای نیومایر و گرو وجود داشت.

جریمه کوچک برای استقلال

کمپ اسپایر قطر که اکنون میزبان تیم‌های مطرح اروپایی ازجمله آیندهوون و بایرن‌مونیخ آلمان است، برای اطمینان از حضور استقلال در تعطیلات نیم‌فصل دوم کمپ تمرینی و هتل محل اقامت بازیکنان را رزرو کرده بود و با توجه به کنسل‌شدن سفر آبی‌ها به دوحه قرار شده هزینه یک روز رزرو به این مجموعه پرداخت شود.

جدال با تیم رومانیایی

تمرینات بدنسازی و تاکتیکی برای آماده‌سازی نیم‌فصل دوم را شفر می‌توانست در همین تهران هم برگزار کند، اما او تصمیم داشت شاگردان چند آزمون را پشت‌سر بگذارند و برای رویارویی با تیم‌های خارجی در تهران حضور نداشته باشند. آبی‌پوشان در اولین دیدار دوستانه در اردوی ترکیه برابر تیم اسپورتیو مونیسیپال رومانی به میدان خواهند رفت که در سوپرلیگ رومانی و در رده نهم جدول حضور دارد. همچنین تیم‌هایی از سوپرلیگ ترکیه، اوکراین، جمهوری چک، آذربایجان و چند تیم دیگر در مدت حضور استقلال در این کمپ با آنها بازی خواهند کرد.

مباشری: ترکیه ارزان‌تر است

مباشری، معاون اجرایی باشگاه استقلال درخصوص چرایی انتخاب کمپ ترکیه برای آماده‌سازی آبی‌پوشان به «فرهیختگان» گفت: «این کمپ تمرینی امکانات بسیار مناسبی دارد که وینفرد شفر روی آن تحقیق کرده است. شفر پیش از این هم به‌همراه تیم‌های دیگر در کمپ امیر اسپورت حضور داشته و همچنین رزرو این مکان هزینه کمتری نسبت به سفر به قطر دارد.»
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار