• کد خبر:۹۲۰۸۸
دی اسپورت:هافبک پرسپولیس به حاشیه بزرگی که پیش از اعزام تیم ملی به امارات و جام ملت‌ها در خصوص حرف‌هایش شکل گرفته بود، واکنش نشان داد.
به گزارش دی اسپورت:هافبک پرسپولیس به حاشیه بزرگی که پیش از اعزام تیم ملی به امارات و جام ملت‌ها در خصوص حرف‌هایش شکل گرفته بود، واکنش نشان داد.

سروش رفیعی که یکی از بازیکنان مورد اعتماد کارلوس کی‌روش در جام ملت‌های قبلی بود، در این فصل با توجه به دوری از فوتبال نتوانست جایی در لیست او برای خود کسب کند. در ادامه اما انتشار صحبت‌هایی از این بازیکن که بار دیگر به پرسپولیس پیوسته، درباره تیم ملی و اهمیت آن باعث شکل گرفتن حواشی بزرگی شد که با واکنش او مواجه شده است.

سروش رفیعی درباره صحبت‌هایی که پیش از جام ملت‌ها از او انتشار یافته بود و در آن ویدئو به بی‌تفاوتی نسبت به تیم ملی اشاره کرده بود، به گل گفته: وقتی من صحبت کردم چیزی حدود 5 تا 6 دقیقه در مورد تیم ملی حرف زدم. بعضی از دوستان یک دقیقه یا 20 ثانیه را گذاشته بودند.

جاهایی را که من نمی خواهم هوادار تیم ملی باشم و تیم ملی را دوست ندارم. اولا که من همه زندگیم بد هیچکس را نخواستم حتی دشمنم را و چه برسد به تیم ملی که چهار سال پیش آنجا بودم و سعی من این است که بازهم دعوت شوم. شما مگر می توانید یک ایرانی را پیدا کنید که از تیم ملی کشورش بدش بیاید.

وی با موضع گیری نسبت به صحبت‌هایی که درباره او انعکاس یافته گفت: من اصلا به هیچ عنوان نگفتم از تیم ملی بدم می آید و آن را دوست ندارم و یا حسی به آن ندارم. این مسائل و نکته ها و نوشته هایی که در یک روزنامه دیدم و اسمش را نمی آورم و امیدوارم وجدان داشته باشند.

وقتی می نویسند سروش رفیعی هیچ حسی به تیم ملی ندارد واقعا زشت است و باید وجدان کاری داشته باشند. من به هیچ عنوان نه الان و نه هیچ وقت دیگر بد هیچکس را نمی خواهم برسد به تیم ملی که به آن عرق دارم و بچه این مملکت هستم. ولی الان و آینده اگر برگردیم حرف هایی که زدم حرف های خود من بوده است.

سروش رفیعی در پاسخ به این سوال که آیا او صحبتی مبنی بر اینکه نسبت به تیم ملی حس نداشته را به زبان نیاورده گفت: اما اینکه حسی به تیم ملی ندارم این نبوده است. دو تا سه بار گفتم من سروش رفیعی، آقای برانکو و باشگاه پرسپولیس حامی تیم ملی هستیم و چرا هیچکس این حرف را نزد.

آقای برانکو هیچ وقت در مورد تیم ملی بد حرف نزده است و هر موقع که تیم برده است ما خوشحال بودیم و صحبت کردیم. زنگ زدیم به رفقای خودمان در تیم ملی و تبریک گفتیم. من با همه بازیکنان در تیم ملی تماس دارم. از مرتضی پورعلی گنجی، جهانبخش، احمد و بقیه بپرسید که با آنها صحبت کردم و برای شان آرزوی موفقیت کردم.

وی در ادامه صحبت‌هایش و در شرایطی که نسبت به این اتفاقات گلایه داشت گفت: مسلما هیچکس دوست ندارد تیم ملی ایران نتیجه نگیرد. نظری که در مورد آقای کی روش دادم الان هم می گویم. زیر حرفم نمی زنم اما توقع داشتم کامل حرف های من منتقل شود. اگر کسی می خواهد تیتری بزند یا مطلبی بزند حرف های من را بزند نه هرچیزی که دوست داشت بنویسد.

من گفتم این تیم ملی با تیم ملی های دیگر فرق دارد اما نگفتم دوستش ندارم. من تیم ملی را دوست دارم و برایش آرزوی موفقیت می کنم و در آینده دوست دارم بازهم ملی پوش شوم. من به عنوان فوتبالیست هیچ وقت این حرف را نمی زنم و مردم شخصیت من را می شناسند و اصلا حتی بد هم در مورد من گفتند، جوابی ندادم.

رفیعی با اعلام اینکه همچنان نسبت به صحبت‌های کارلوس کی‌روش موضع قبلی‌اش را دارد گفت: هرکسی یک نظر و عقیده ای دارد. ولی روی حرفی که زدم مانده ام چون اعتقاد و نظرم بوده است. اینکه یک نفر نظرش را بگوید به نظرم اشتباه نیست. اینکه بارها در مورد پرسپولیس و شخص من حرف شان را زدند.

شاید حداکثر کاری که می توانم بکنم این باشد که نظرشان برای من مهم نباشد. همیشه به نظرات احترام می گذارم اما شاید به آن نظر توجهی نکنم. برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم ان شاء ا... با دست پر برگردد و شاید جزو معدود دلخوشی های مردم ما در این وضعیت موفقیت تیم ملی است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار