• کد خبر:۹۲۱۰۰
دی اسپورت: کاظمی در خصوص حضور دو بازیکن عراقی که در لیگ ایران حضور دارند در ترکیب این تیم افزود: حضور این دو برای تیم ملی عراق مثبت است زیرا آنها شناخت خوبی از بازیکنان ایران دارند.
به گزارش دی اسپورت: کاظمی در خصوص حضور دو بازیکن عراقی که در لیگ ایران حضور دارند در ترکیب این تیم افزود: حضور این دو برای تیم ملی عراق مثبت است زیرا آنها شناخت خوبی از بازیکنان ایران دارند.

 حسین کاظمی ملی‌پوش سابق ایران در خصوص پیش‌بینی‌اش از بازی تیم ملی ایران مقابل عراق در جام ملت‌های آسیا اظهار داشت: نتیجه بازی برای ما خیلی مهم است. ما از این دیدار برد می‌خواهیم تا بتوانیم گام بزرگی را برای رسیدن به فینال برداشته باشیم.

وی ادامه داد: عراق از جمله تیم‌های خوب این مسابقات است، آنها هم به دنبال پیروزی و صدرنشینی در این گروه هستند و فکر می‌کنم یکی از بهترین بازی‌های جام را امروز شاهد باشیم.

کاظمی در خصوص حضور دو بازیکن عراقی که در لیگ ایران حضور دارند در ترکیب این تیم افزود: حضور این دو برای تیم ملی عراق مثبت است زیرا آنها شناخت خوبی از بازیکنان ایران دارند که می‌تواند به این تیم کمک کند همچنین آنها هم می خواهند خودی نشان دهند و برای همین انگیزه خوبی را برای این بازی پیدا می‌کنند.

وی درباره اینکه چه تیم‌هایی مدعی قهرمانی هستند اذعان داشت: ایران به همراه کره و عربستان تیم‌هایی هستند که می‌توان روی قهرمانی آنها حساب ویژه‌ای باز کرد.

ملی‌پوش سابق ایران در خصوص شرایط تیم سابقش استقلال گفت: من نگران این تیم هستم، آنها تمرینات‌شان را هم دیرتر از سایرین شروع کردند و همین باعث شده هنوز به مرز آمادگی نرسند. امیدوارم در کل این اتفاقات به ضرر آنها نشود زیرا این تیم هنوز هم نتوانسته بازیکن جدیدی را به خدمت بگیرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار