• کد خبر:۹۲۱۶۲
خوشحالیم هوادارانمان را شاد کردیم؛

زارع : این برد به روند رو به جلو ملوان تاثیر می گذارد

مربی تیم ملوان بندر انزلی گفت: شک نکنید که تیم ملوان نه تنها در لیگ دسته یک می ماند بلکه به بالای جدول هم صعود خواهد کرد.
به گزارش"دی اسپورت"، مازیاز زارع، عصر پنجشنبه پس از بُرد یک بر صفر تیمش برابر قشقایی شیراز در جمع خبرنگاران اظهار داشت : مدیران باشگاه در تلاش هستند تا مشکل محرومیت این تیم را در نقل و انتقال بازیکنان حل کنند و بتوانیم تیم را تقویت کنیم.

وی اضافه کرد: هم اینک از چند بازیکن جوانان و امید استفاده می کنیم و آنها توانستند با شایستگی رضایت سرمربی تیم را جلب کنند و این بُرد روحیه بخش را که در خارج از خانه به دست آوردیم می تواند در روند رو به جلو تیم تاثیر خوبی داشته باشد.

بازیکن سابق تیم ملی ایران در مورد بازی با تیم قشقایی شیراز هم بیان داشت : زدن یک گل در خانه حریف و آن هم برابر تیم خوب قشقایی، کار مهمی بود که بازیکنان ما انجام دادند و به جز گلی که به ثمر رساندیم می توانستیم به گل های بیشتری دست یابیم.

زارع بیان کرد : طبیعی است تیمی که در خانه حریف بازی می کند و به گل می رسد باید از گل خود دفاع کند و ما نیز پس از اینکه دروازه قشقایی را بازکردیم احتیاط را پیشه کردیم و چون حریف به بازی مستقیم رو آورد، تعداد مدافعان میانی را افزایش دادیم و از دروازه تیم خود به خوبی حفاظت کردیم.

مربی ملوان بندر انزلی از تماشاگران تیمش که از انزلی به شیراز آمده بودند نیز تقدیر کرده و گفت : خرسندیم که توانستیم بازی را ببریم و دل هوادارانی را که از راه دور آمده بودند، شاد کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
اخبار مرتبط