• کد خبر:۹۳۳۰۰
  • تعداد نظرات: ۳نظر
کمیته انضباطی باعث بی اخلاقی در فوتبال است!

فکری : برخی ها چشم دیدن موفقیتم را ندارند

سرخپوشان پاکدشت در هفته بیست و دوم لیگ آزادگان توانستند خونه به خونه بابل را با نتیجه ۲-۱ شکست دهد تا همچنان در جمع تیم های مدعی صعود باقی بماند. هواداران خونه به خونه از مدیریت این باشگاه خط می گیرند

به گزارش"دی اسپورت"،محمود فکری، سرمربی جدید پاکدشتی ها در پایان بازی با حضور در جمع خبرنگاران در مورد دیدار برابر خونه به خونه گفت: بازی برابر خونه به خونه بازی خیلی خوب بود. تیم پاکدشت چند هفته بود که نتیجه نگرفته و مشکلاتی داشت. به هر حال می خواستیم تفکرات خودمان را در تیم جا بی اندازیم که به همین دلیل کمی نگران نتیجه مسابقه بودیم. شکر خدا بچه ها خیلی خوب شروع کردند و عملکرد فنی خیلی خوب را ارائه دادند. تیم ما سرعت خوبی داشت و بچه ها بازی بسیار خوبی را ارائه دادند.


فکری ادامه داد: هدف ما در نیمه اول این بود که بازی را اداره کرده و گلی دریافت نکنیم. از طرفی دیگر موقعیت های خوبی را به وجود آوردیم که شکر خدا توانستیم به گل برسیم. برای ما خیلی مهم بود که نیمه اول را با پیروزی به رختکن برویم که شکر خدا به هدف مان رسیدیم. در نیمه دوم بازیکنان با ارائه یک بازی قابل قبول به خوبی بازی را کنترل و مدیریت کردند و موقعیت های زیادی را به وجود آوردیم که با استفاده از یکی از آنها گل دوم را به ثمر رساندیم و اگر دقت بیشتری داشتیم می توانستیم روی ضد حملات به گل های بیشتری دست پیدا کنیم که خب کم دقتی مانع از گلزنی بیشتر بازیکنان شد. در ادامه کمی بازی را شل گرفتیم و در دقایق آخر یک گل دریافت کردیم. در مجموع هدف مان کسب سه امتیاز این مسابقه بود که شکر خدا به هدف مان رسیدیم و جا دارد از تک تک بازیکنانم تشکر کنم که با تمام وجود بازی کردند و سه امتیاز مسابقه را کسب کردند. انشالله در هفته های آینده هم بهتر بازی کنیم و هم جایگاه مان در جدول را بهتر و بهتر کنیم.

سرمربی سرخپوشان در مورد سوال یکی از خبرنگاران که پرسید آیا پیش قبول سرمربیگری پاکدشتی ها شناختی از بازیکنان این تیم داشتید، گفت: خب تیم سرخپوشان یکی از تیم های خوب این فصل لیگ یک است که نفرات شناخته شده ای دارد. البته به دلیل حضورمان در شاهین هم بازیکنان این تیم را می شناختیم. خدارا شکر از روزی که به پاکدشت آمدیم، شناخت بیشتری نسبت به بچه ها پیدا کردیم و البته بازیکنان نیز باشخصیت و تفکرات ما آشنا شدند که این موضوع اهمیت زیادی برای ما داشت. خدارا شکر این اتفاق رخ داده و فضای بسیار خوبی بین ما و بازیکنان به وجود آمده که امیدواریم طی هفته های آینده بهتر از این شود.


محمود فکری در مورد فحاشی هواداران خونه به خونه گفت: ما هر زمانی که مقابل خونه به خونه قرار گرفتیم، چه پیروز شدیم و چه باختیم، این عده از هواداران بابلی فرهنگ خودشان را همیشه نشان دادند و متاسفانه، متاسفانه کمیته انضباطی هم برخورد درستی با آنها نداشته است، به طوری که در بازی قبل که با شاهین مقابل این تیم قرار گرفتیم و آن اتفاقات رخ داد، هیچ برخوردی با تخلف هواداران بابلی نداشت و همین موجب شد که آنها گستاخ تر شده و خیلی راحت به دیگران فحاشی کنند. سوال من این است که اگر چنین بی احترامی هایی با خودشان شود، آیا می پذیرند؟ ما با کوچکترین اعتراض محروم می شویم ولی به چنین برخوردهایی هیچ واکنشی نشان نمی دهند.

وی افزود: خودمان مقصریم، کمیته انضباطی خودش باعث بی اخلاقی و بی احترامی می شود وگرنه اگر برخورد درستی با این تخلفات شود و در پشت و پرده هیچ حرف و حدیثی نباشد و با مقصران برخورد شود، چنین فضایی ایجاد نمی شود که مربی تیم حریف از روی نیمکت بی احترامی و فحاشی کند و از آن طرف هواداران شان هم خیلی راحت فحاشی کنند و تنها چیزی که به ما می‌گویند این است که چون محمود فکری هستی باید تحمل کنی.

سرمربی پاکدشتی ها با بیان اینکه در کجای دنیا مرسوم است به بازیکن یا مربی که نام بزرگی دارد یا در تیم بزرگی بازی کرده ‌است بی احترامی شود و او هم تحمل کند، ادامه داد: متاسفانه همه این تخلفات نشات گرفته از برخوردی است که با متخلفان نمی شود. اگر کمیته انضباطی برخورد درستی با متخلفان داشته باشد ، هیچگاه چنین مسایلی به وجود نمی‌آید. به هر حال امیدوارم این برخوردها انجام شود تا دیگر شاهد چنین گستاخی هایی نباشیم.

فکری پاسخ خبرنگاری که پرسید، دلیل این حجم از فحاشی به شما از سوی بابلی ها چیست گفت: به هر حال تیم من سال گذشته به لیگ برتر صعود کرده و این افراد چشم دیدن موفقیت امثال من را ندارند، همین می شود که چه بازنده باشیم و چه برنده به ما فحاشی می شود. این مسائل به مدیریت باشگاه حریف باز می گردد و این افراد از او خط می گیرند تا چنین رفتاری انجام دهند وگرنه مردم بابل مردم خیلی بافرهنگ و دوست داشتنی هستند که این افراد موجب بدنامی آنها هم شده اند.

سرمربی سرخپوشان در مورد داوری این دیدار گفت: در مجموع داوری خوبی را شاهد بودیم ولی متاسفانه داور در چند صحنه با شلوغ کاری نیمکت حریف سوت های خود را باز می گرداند. من به داور خط می گویم این چه اشتباهی است، می‌گوید خب داور اشتباه کرده است. سوال من این است چرا این اشتباهات همیشه باید علیه ما باشد و یکبار به سود ما نیست؟ در مجموع از داوران تشکر می کنم ولی جا دارد با سر و صدای حریف تغییر سوت ندهند و به راحتی تحت تاثیر نیمکت و هواداران قرار نگیرند.

فکری در مورد دبل در صعود گفت: تمام تلاش مان را به کار می گیریم تا امسال هم به مانند سال گذشته به لیگ برتر صعود کنیم. تیم ما نشان داده این پتانسیل را دارد و قطعا تلاش می کنیم تا به عنوان تیم نخست به لیگ برتر راه یابیم.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
0
0
با احترام. تا زمانیکه مالک خونه به خونه، این آدم هست. این مشکلات و حاشیه ها وجود خواهد داشت، الان که یه آدم بداخلاق تر از خودش هم مربی شده، مصیبت بیشتر خواهدشد.شما بگو خونه به خونه با کدوم تیم بازی داشت، اون تیم فحش نشنید!
کدوم مربی با خوبی از این تیم جدا شد!
همین ميثاقيان بنده خدا، راقبلا با آبروریزی انداختند بیرون. حالا که دیگر تیمی نداشت و کمتر مربی حاضر به همکاری با این مالک میشد،، بناچار دوباره به دنبال ميثاقيان رفتند که تقریبا اخلاق اونها عین هم هست.....
هوادار شاهین
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۷
0
0
اقای فکری که حیف اسمشو با اقا صدا بزتی حتما یه کاری کردی که ایقد بهت بی احترامی میشه
مگه کم به ما هوادارا شاهین بی احترامی کردی و گذآشتی تیم رو رفتی فکر کردی ما فراموش میکنیم تو هرجا که منفعتت باشه میری هجونجا و تیمی که تحوبل گرفتی حتی خودتم بسته باشی ولش میکنی مث بلایی که سر تیممون در اوردی پس توقع نداشته باش کسی بهت احترام بزاره
بی احترامی به مردم بوشهر کردی نه فقط هوادار بوشهر
چون این مردم تمام عشقشون و زندگیشون تیم شاهین
هیچ وقت این کارتو فراموش نمیکنیم این کارا کار ادم نامرد و بی وجدان که نه وجدان دارن نه هیچی خودتو زدی تو کل ایران کوچیک کردی از استقلالی جماعت متنفرم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۸
0
0
بزرگترین بی احترامی را به مردم بوشهر، مسولین شهری و.... کردند. اونها حتی به باستین مدیر عامل تیم خودشون رحم نکردند! شایسته است شما عزیز گرامی مصاحبه باستین رو بخونید که گفته مدیر قبلی که از خودشون بوده حتی همه امکانات و ماشینها و کمترین امکانات رو بردند! بهتر بود وقتی تیم پول نداشت شما اون زمان هم تعصب میداشتید !واز مردم بوشهر دفاع میکردی! زمانی که اعضای شورا و... بقول مدیرعامل بفکر تیم و مردم بوشهر نبودند، شما کجا بودید تعصب خودتون رو هزینه کنید!
وقتی مسولین شهر برای قدرت به تیم و مردم خوب ومظلوم شهرشون پشت میکنند تا بهروسیله ای مدیر عامل رو عوض کنند ، بعد وقتی یه مربی بقول شما غریبه میاید این تیم رو حتی به صدر جدول میبرد و تیم مدعی میسازد واقعا شاهکار کرده است عزیز گرامی!!!
دفاع وتعصب از مردم خوب وفهیم بوشهر را در این چندسال از مسوولین بوشهری از تیم های شاهین وایران جوان دیدیم عزیز بهترازجان!!!!
خودمون رو گول نزنیم!
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار