• کد خبر:۹۳۳۵۷
به گزارش"دی اسپورت"؛ افشین ناظمی در مورد شرایط تیم شهرداری فومن در بازی برابر شهرداری بندرعباس اظهار داشت: در دیدار برابر شهرداری بندرعباس به خصوص در نیمه دوم بسیار خوب ظاهر شدیم اما نتوانستیم به گل برسیم تا در نهایت با این تیم به نتیجه مساوی رسیدیم.

وی ادامه داد: البته بازی خوبی را هر دو تیم از خود به نمایش گذاشتند و از طرف دیگر ، شهرداری بندرعباس نیز یک تیم باسابقه و یکی از تیم های قدرتمند این لیگ بشمار می رود اما ما در مقابل این تیم خوب ظاهر شدیم و فقط در امر گلزنی ناموفق بودیم.

وی بیان کرد: در این بازی و به خصوص در 30 دقیقه پایانی بر بازی تسلط کاملی داشتیم و بارها فرصت گلزنی به دست آوردیم اما بازیکنان ما نتوانستند از این فرصت ها سود برده و در نهابت تمامی موقعیت های ما به هدر رفت.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری فومن اضافه کرد: هفته آینده نیز باید در رامشیر برابر تیم استقلال این شهر قرار گیریم و امیدواریم که بتوانیم مقابل این تیم از فرصت های به دست آمده استفاده و نتبجه خوبی را کسب کنیم.

ناظمی خاطرنشان کرد: هدف ما این است که علاوه بر حفظ سهمیه تیم در رقابت های لیگ دسته دوم، در نهایت بین تیم های بالای میانه جدول قرار داشته باشیم و بتوانیم مقام شایسته ای را کسب کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار