• کد خبر:۹۳۴۱۸
لیورپول 3 - 0 بورنموث؛
  • ۲۰:۳۳
  • ۲۰/بهمن/۱۳۹۷

طوفانی برای بازگشت به صدر

لیورپول موفق شد با برتری 0-3 برابر بورنموث دوباره صدرنشین شود.


به گزارش «دی اسپورت»؛بعد از چند هفته ناکامی در کسب نتایج قابل قبول، مرسی سایدی ها امروز موفق شدند با سه گل بورنموث را مغلوب کرده تا با سه امتیاز برتری نسبت به منچسترسیتی، دوباره در صدر جدول لیگ جزیره قرار گیرند.

 

اولین فرصت بازی در دقیقه 10 و با حرکت انفرادی محمد صلاح برای لیورپول ایجاد شد اما ضربه ستاره مصری از بالای دروازه بورنموث به بیرون رفت.

 

دو دقیقه بعد و روی پاس سادیو مانه، روبرتو فرمینو از فاصله ای نزدیک فرصت بسیار خوبی برای گلزنی داشت اما عکس العمل تماشایی بروک مانع رخ دادن این اتفاق شد.

 

 

 

اما حملات لیورپول بالاخره نتیجه داد و این تیم در دقیقه 23 و روی ارسال جیمز میلنر و ضربه سر چکشی سادیو مانه از درون محوطه، به گل اول برابر بورنموث دست یافت.

 

حملات لیورپول ادامه یافت و در دقیقه 32 و روی پاس ماتیپ، فرمینو فرصت خوبی برای زدن گل دوم داشت اما ضربه او راهی به دروازه نیافت.

 

اما در دقیقه 35 لیورپول به گل دوم رسید. پاس رابرتسون با ضربه چیپ و تماشایی واینالدوم از درون محوطه همراه گت تا برتری مرسی سایدی ها دو برابر شود.

 

 

در اواخر نیمه اول محمد صلاح تا آستانه زدن گل سوم هم پیش رفت اما ضربه والی با مهار تماشایی بروک همراه شد تا لیورپول با همان برتری 0-2 راهی رختکن شود.

 

لیورپول نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و خیلی زود و در دقیقه 48 موفق شد روی پاس پشت پای روبرتو فرمینو و ضربه محمد صلاح در مقابل دروازه به گل سوم هم دست یابد.

 

در دقیقه 57 و روی ارسال واینالدوم، سادیو مانه با ضربه ای با پشت سر خود می توانست گل سوم را به ثمر برساند اما ضربه او به بیرون رفت.

 

دقایقی بعد و روی یک و دو با فرمینو، صلاح تا آستانه زدن گل چهارم نیز پیش رفت اما ضربه تماشایی او به دیرک دروازه بورنموث برخورد کرد. 

 

در دقیقه 79 و روی ریباند ضربه فرمینو، نبی کیتا موقعیت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه محکم او راهی به دروازه نیافت.  در دقیقه 92 ضربه سولانکه با حداقل اختلاف از کنار دروازه بورنموث به بیرون رفت تا لیورپول با سه گل رقیب خود را مغلوب کند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار