• کد خبر:۹۳۴۱۹
هادرسفیلد 1 - 2 آرسنال؛
  • ۲۰:۳۵
  • ۲۰/بهمن/۱۳۹۷

آرسنال در رویای سهمیه

آرسنال موفق شد با نتیجه 1-2 هادرسفیلد را مغلوب کند.


به گزارش «دی اسپورت»؛در هفته هایی که جنگ برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان در لیگ برتر به اوج رسیده است، آرسنال موفق شد با دو گل هادرسفیلد را مغلوب کرده و با یک بازی بیشتر نسبت به چلسی، در رتبه پنجم جدول قرار گیرد.

 

آرسنال بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه 10 و روی ارسال ماتلند نایلس می توانست به گل اول دست یابد اما ضربه محکم ایوبی دقت کافی نداشت.

 

 

اما در دقیقه 15 آرسنال به گل رسید. ارسال کولاسیناچ از سمت چپ با ضربه والی و تماشایی ایوبی که البته به مدافعان هادرسفیلد نیز برخورد کرد همراه شد تا توپچی ها از حریف خود پیش افتند.

 

در ادامه توپ و میدان بیشتر در اختیار آرسنال بود اما دو تیم در مجموع قادر به خلق موقعیت چندان مهمی روی دروازه یکدیگر نبودند. در دقیقه 38 میخیتاریان می توانست اختلاف را دو برابر کند اما ضربه محکم او با عکس العمل تماشایی هامر همراه بود.

 

اما در دقیقه 44 توپچی ها به گل دوم هم رسیدند. ارسال عرضی مایتلند نایلس از درون محوطه با ضربه دقیق الکساندر لاکازت در مقابل دروازه همراه شد تا آرسنال با برتری 0-2 راهی رختکن شود.

 

 

 

هادرسفیلد نیمه دوم را هجومی شروع کرد و در همان دقایق ابتدایی می توانست اختلاف را به حداقل برساند اما برند لنو عکس العمل زیبایی روی ضربه باکنا روی ارسال موی نشان داد.

 

در دقیقه 60 و روی ارسال کولاسیناچ، لاکازت می توانست گل سوم آرسنال را به ثمر برساند اما ناهماهنگی با الننی باعث از دست رفتن این موقعیت خوب شد.

 

دقایقی بعد هادرسفیلد این فرصت را داشت که به شکلی اتفاقی و روی ناهماهنگی مدافعان آرسنال به گل برسد اما ارسال دورم به دیرک دروازه برخورد کرد.

 

در دقیقه 71 و با یک ضدحمله سریع، آرسنال تا آستانه زدن گل سوم هم پیش رفت اما ضربه ایوبی با مهار تماشایی هامر همراه بود.

 

در دقیقه 80 و روی همکاری اسمیت و دیپویتره، هادرسفیلد موقعیت خوبی برای گلزنی داشت اما ضربه دیپویتره با فاصله به بیرون رفت.

 

در دقیقه 85 ضربه دیاخابی با حرکت دیدن کولاسیناچ از روی خط دروازه آرسنال بازگردانده شد. اما در دقیقه 92 دروازه آرسنال به اشتباه توسط کولاسیناچ گشوده شد تا در نهایت توپچی ها 1-2 هادرسفیلد را شکست دهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار