• کد خبر:۹۳۴۶۸
اتحاد روی سرشان آوار شد؛

سیتی 6 – 0 چلسی؛ فقط پپ می تونه!

منچسترسیتی با ارائه نمایشی طوفانی در 25 دقیقه اول، در نهایت 0-6 چلسی را مغلوب کرد.

به گزارش «دی اسپورت»؛یک سوم ابتدایی دیدار سیتی برابر چلسی جریانی باورنکردنی داشت و شاگردان پپ گواردیولا موفق شدند 4 بار دروازه چلسی را باز کنند تا در نهایت با برتری 0-6 برابر آبی های لندن، با یک بازی بیشتر دوباره به صدر جدول لیگ برتر بازگردند.

 

 

سیتیزن ها بازی را هجومی آغاز کرده و خیلی زود در دقیقه 4 به گل اول رسیدند. ارسال برناردو سیلوا به داوید لوییز برخورد کرده و در مقابل پاس رحیم استرلینگ قرار گرفت تا او با یک ضربه محکم به طاق دروازه کپا، اولین گل منچسترسیتی را وارد دروازه چلسی کند.

 

در دقیقه 8 سیتی تا آستانه زدن گل دوم نیز پیش رفت اما سرخیو آگوئرو موقعیتی فوق العاده را از دست داده و در مقابل دروازه خالی توپ را به بیرون زد.

 

 

اما نمایش فوق العاده شاگردان پپ گواردیولا ادامه یافت. چهار دقیقه بعد سرخیو آگوئرو موقعیتی که از دست داده بود را جبران کرده و با یک ضربه دیدنی از پشت محوطه، دروازه کپا را برای دومین بار باز کرد.

 

 

 

این پایان کار نبود و در دقیقه 20 راس بارکلی با یک پاس اشتباه رو به عقب، آگوئرو را در مقابل دروازه صاحب فرصت کرد و او نیز با ضربه ای دقیق گل سوم را ثمر رساند.

 

 

طوفان سیتی استمرار یافت و در دقیقه 25 ایلکای گوندوغان با یک ضربه زیبا از پشت محوطه گل چهارم سیتی را نیز وارد دروازه چلسی کرد.

 

 

 

در دقیقه 28 و روی پاس زیبای ایگواین، چلسی می توانست اختلاف را کم کند اما ضربه پدرو در موقعیتی تک به تک توسط ادرسون مهار شد.

 

در ادامه چلسی تلاش زیادی برای جبران گل های دریافتی داشت و در دقیقه 38 تا آستانه زدن گل اول نیز پیش رفت اما ضربه فوق العاده گونسالو ایگواین از پشت محوطه با مهار تماشایی ادرسون همراه شد و در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا نیمه نخست با برتری 0-4 سیتی به اتمام برسد.

 

سیتی نیمه دوم را نیز هجومی آغاز کرد و در دقیقه 53 و روی ارسال کوین دی بروین، سرخیو آگوئرو تا آستانه ثبت هت تریک نیز پیش رفت اما ضربه سر او به دیرک دروازه کپا برخورد کرد.

 

چهار دقیقه یعد و روی خطای آسپلیکوئتا روی رحیم استرلینگ، سیتی صاحب یک ضربه پنالتی شد و سرخیو آگوئرو به راحتی آن را تبدیل به گل کرد تا سیتی 0-5 از چلسی پیش افتد.

 

 

 

در دقیقه 60 کوین دی بروین می توانست گل ششم را به ثمر برساند اما ضربه او با مهار کپا همراه شد. در دقیقه 65 ضربه ادن هازارد با اختلاف کمی از کنار دروازه ادرسون به بیرون رفت.

 

در دقیقه 75 و روی پاس استرلینگ، گابریل ژسوس در موقعیتی تک به تک می توانست گل ششم را به ثمر برساند اما ضربه او توسط کپا مهار شد.

 

حملات سیتی ادامه یافت و در دقیقه 79 و با ارسال زینچنکو، رحیم استرلینگ موفق شد در مقابل دروازه با ضربه ای دقیق دروازه چلسی را باز کند. 

 

در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد و جریان بازی آرام دنبال شد تا در نهایت سیتی با شش گل چلسی را مغلوب کند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار