• کد خبر:۹۳۴۹۲
کارتی که بالاخره گرفت!
  • ۱۱:۵۴
  • ۲۲/بهمن/۱۳۹۷

اصرار احمدنور نتیجه داد(عکس)

هافبک پرتلاش اما بدشانس پرسپولیس با دریافت کارت از رضا کرمانشاهی دیدار هفته آینده تیمش مقابل استقلال خوزستان را از دست داد.


به گزارش «دی اسپورت»؛نوراللهی که در بازگشت به پرسپولیس روند درخشانی را پیموده و بر اساس آن در اتفاقی ویژه در تاریخ فوتبالی‌اش به پیراهن تیم ملی دست یافت و حضور در جام ملت‌ها را تجربه کرد، در دیدار روز گذشته با بدشانسی بزرگی مواجه شد و آن را با محرومیت تکمیل کرد.


جنگ بزرگ او با هافبک‌های فولاد هرچند در دقایق ابتدایی به سود میزبان به پایان رسید اما در نیمه دوم او بهمراه کمال کامیابی‌نیا نقشی پررنگ‌تر از یک هافبک ایفا کردند و بیشتر دقایق بازی را در باکس جریمه حریف پشت سل گذاشتند و با موقعیت‌های مناسبی برای گلزنی مواجه شدند. نکته جالب اینکه هم نوراللهی و هم کامیابی‌نیا در این دیدار دو بار صاحب موقعیت گلزنی شدند که یک بار شماره ۱۱ سرخپوشان آن را تبدیل به گل کرد. 


نکته منفی بازی نوراللهی اما به اعتراضات پیاپی او برای بازگردان تصمیم قطعی رضا کرمانشاهی داور پرحاشیه این بازی مربوط می‌شد که در نهایت با دریافت کارت زرد توسط او همراه شد.


نوراللهی که عضوی از تیم ملی بود که در جدال با ژاپن طعم تلخ این اعتراض را با حذف از جام ملت‌ها چشیده بود، بدون درس گرفتن از این ماجرا خود نیز در بطن اعتراض به داور قرار گرفت که حاصل آن یک کارت زرد و محرومیت از بازی بعدی بود.

عکس: علی معرف

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار