• کد خبر:۹۳۶۰۸
براساس گزارش ها، «کریستیانو رونالدو» فوق ستاره باشگاه یوونتوس با انتقال به لیورپول و معاوضه با «محمد صلاح» ستاره مصری قرمزها موافقت کرده است.


به گزارش «دی اسپورت»؛براساس گزارش ها، «کریستیانو رونالدو» فوق ستاره باشگاه یوونتوس با انتقال به لیورپول و معاوضه با «محمد صلاح» ستاره مصری قرمزها موافقت کرده است.

«عرب اسکای نیوز» روز چهارشنبه نوشت: صلاح پس از آمدن به آنفلید در تابستان 2017، به خوبی ثابت کرد که وی نسخه ای بروز رسانی شده خود در چلسی است.

در واقع، او در نخستین فصل حضورش در لیورپول، با به ثمر رساندن 32 گل، کفش طلای لیگ برتر جزیره را کسب کرد و در فصل جاری نیز تا اینجای کار در مجموع رقابت ها 20 گل برای قرمزهای آنفیلد به ثمر رسانده است.

احتمال معاوضه رونالدو با صلاح در تابستان قوت گرفت

پیشرفت های چشمگیر مهاجم 26 ساله تیم ملی مصر نظر بسیاری از باشگاه های معتبر اروپایی از جمله رئال مادرید را جذب کرد با این حال، ظاهرا یوونتوس آماده است تا مجموعه خود را با کشاندن کاپیتان فراعنه به تورین بیش از پیش تقویت کند.

براساس گزارش این رسانه عربی، رونالدو با انتقالی تابستانی به جای محمد صلاح به لیورپول موافقت کرده است؛ گزارش مذکور مدعی است این انتقال چیزی در حدود 175 میلیون پوند خرج روی دست بانوی پیر خواهد گذاشت.
صدرنشین سری آ ایتالیا در آغاز فصل جاری با جذب رونالدو، قوای هجومی خود را تقویت کرده است اما خرید «آرون رمزی» هافبک تیم آرسنال در اوایل هفته جاری حاکی از آن است که این تیم تمایل دارد تا مبالغ بیشتری را برای تقویت خود هزینه کند.

با این حال، جستجوی یوونتوسی ها برای مهاجمی دیگر به ویژه با توجه به حضور مهاجم 6 دانگی همچون رونالدو کمی عجیب به نظر می رسد اما با توجه به 34 ساله بودن مرد پرتغالی، ظاهرا نقش او در جمع قهرمان اسکودتو بلند مدت به نظر نمی رسد؛ علاوه بر این، شایعات مبنی بر عدم رضایت «پائولو دیبالا» در این تیم و همچنین کوچ احتمالی «دوگلاس کاستا» به منچستریونایتد، چنین انتقالی از تورین به آنفیلد را قابل درک می کند؛ این در حالی است که کارشناسان احتمال وقوعی چنین انتقالی را در تابستان 6 به 10 تخمین زده اند که برآورد چندان غیرمحتملی نیز به نظر نمی رسد.

در حالی که لیورپولی خود را برای مصاف با بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا مهیا می کنند؛ در سوی دیگر یوونتوسی ها در سری آ جمعه پیش رو با فروزینونه پیکار خواهند کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار