• کد خبر:۹۳۶۶۲
  • تعداد نظرات: ۳نظر
مشکلات تیم پاس با حضور استاندار همدان بررسی شد؛

دستور استاندار همدان برای رفع موانع مالی پاس

در نشست روز (چهارشنبه) مسئولان اجرایی استان با اعضای هیات مدیره باشگاه پاس، سید سعید شاهرخی استاندار همدان دستور حل موانع مالی تیم پاس را صادر کرد.
به گزارش"دی اسپورت"؛ سرپرست مدیرعاملی باشگاه پاس در این درباره اظهار داشت : در این نشست که با هدف بررسی مشکلات تیم پاس برگزار شد، مقرر شد مطالبات مالی این تیم در چند نوبت پرداخت شود.

محمد مظهری اضافه کرد: تسویه بدهی ها و نیز پرداخت مطالبه کادر فنی و بازیکنان خواسته هایی بود که در این نشست مطرح شد.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه پاس خاطرنشان کرد : اگر مسئولان به دنبال نتیجه گیری تیم پاس هستند باید نسبت به پرداخت به موقع مطالبات مالی اقدام کنند.

مظهری گفت : همین که استاندار همدان توجه جدی به حل مسایل مالی دارد، نشان از حمایت او نسبت به پاس است.

سرمربی تیم پاس همدان نیز با تاکید بر اینکه تا پایان سال نیاز مبرم به برطرف کردن موانع مالی تیم داریم، گفت: سیدسعید شاهرخی استاندار همدان در نشست امروز به این مهم تاکید کرد.

احمد جمشیدیان افزود : نگاه استاندار به تیم پاس حفظ و احیای آن است و با تحقق این نگرش مثبت آینده درخشانی پیش روی تیم خواهد بود.

وی ابراز امیدواری کرد : مسئولان اجرایی استان دستور استاندار مبنی بر پرداخت مطالبات مالی را مورد توجه قرار داده و عملی سازند تا تیم با شرایط بهتری مسابقات خود را ادامه دهد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۵
0
0
پاس را بیار تهران خودتو خلاص کن .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۵
0
0
پاس مال همدانه غیر ممکن بره تهران
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
0
0
پاس قهرمان اسیا تو همدان نابود شد تا کی تعصب های نابجا فوتبال را ول نمی کند کمی فکر کن بعد حرف بزن ان موقع روابط سیاسیون پاس را به همدان برد وفدراسیون از ترس اقای ......چیزی نگفت اما هنوز دیر نشده .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار