• کد خبر:۹۴۰۶۰
اختصاصی دی اسپورت،
  • ۱۴:۴۵
  • ۰۲/اسفند/۱۳۹۷

دبیر هیئتی که جایگاه خبرنگاران را نمیدانست

دی اسپورت:در اتفاقی نادر دبیر هیئت بسکتبال استان کرمانشاه گویا جایگاه خبرنگاران را در سالن تختی این شهر به خوبی فرا نگرفته و جایگاه خبرنگاران را در کنار تماشاگران میداند.

به گزارش"دی اسپورت"،در یکی از حساس ترین دیدارهای مرحله پلی آف صعود به لیگ برتر بسکتبال تیم ابزارسازان درمانگر کرمانشاه میزبان اکسون تهران بود که در پایان موفق شد با پیروزی 2بر1در مجموع3بازی به مرحله نیمه نهایی صعود کند و در صورت پیروزی مقابل کوچین آمل در این مرحله میتواند به دیدار پایانی و در نتیجه لیگ برتر راه پیدا کند.

در دیدار ابزار سازان و اکسون که در سالن تختی کرمانشاه برگزار میشد خبرنگار دی اسپورت در سالن حضور داشت و در جایگاه خبرنگاران قرار گرفته بود اما در اقدامی عجیب صیدی که دبیر هیئت بسکتبال کرمانشاه است به ایشان گفت که این سالن جایگاه خبرنگاران ندارد و باید در سمت تماشاگران و در کنار آن ها قرار بگیرید و اگر از آن سمت پایین نیایید میدهم که شما را از سالن تختی بیرون کنند.

در اینکه لفظ صحبت کردن یک دبیر هیئت نباید بدین گونه باشد هیچ شکی نیست اما بهتر بود که جناب دبیر هیئت یک سوال از دیگر اعضای هیئت میکرد تا شاید آن ها بتوانند او را راهنمایی کنند و اینگونه با قشر زحمت کش خبرنگار برخورد نکنند.

جالب تر اینکه آقای سالکی مدیرعامل باشگاه درمانگرسازه به کرات تاکید دارند که رسانه ها و مردم باید حمایت بیشتری از این تیم کنند اما بهتر است ایشان در جلسه ای با هیئت بسکتبال شهر این نکات را هم گوشزد کنند تا انشالله دیگر شاهد چنین برخوردهای زننده ای نباشیم.

خبرنگار:علیرضا یاوری

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار