• کد خبر:۹۴۱۲۶
قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا

زنیت با سردار مقابل زیردریایی های زرد

لحظاتی پیش قرعه کشی دور یک هشتم نهایی لیگ اروپا به انجام رسید و بر این اساس زنیت به مصاف ویارئال خواهد رفت. اینتر، چلسی و آرسنال نیز با قرعه های مناسبی روبرو شدند.


به گزارش «دی اسپورت»؛شب گذشته با انجام 15 بازی، دور یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا به اتمام رسید و چهره تیم های صعود کننده به یک هشتم نهایی مشخص شد.

 

 

 

 

دو روز پیش نیز سویا با پیروزی 2-0 بر لاتزیو توانسته بود زودتر از همه به یک هشتم نهایی صعود کند. شب گذشته زنیت با درخشش سردار آزمون توانست شکست 1-0 بازی رفت برابر فنرباغچه را جبران کرده و با پیروزی 3-1 راهی دور بعد شود. آرسنال هم باخت دور رفت برابر باته بوریسوف را با برتری 3-0 جبران کرد و به یک هشتم نهایی رسید.

در این مرحله، سویا، آرسنال، دیناموزاگرب، آینتراخت فرانکفورت، ناپولی، سالزبورگ، والنسیا، ویارئال، زنیت، کراسنودار، بنفیکا، چلسی، دیناموکیف، اسلاویاپراگ، اینتر و رن فرانسه حضور دارند و قرار است قرعه کشی یک هشتم نهایی ساعت 15.30 در نیون سوئیس به انجام برسد.

بازی های رفت یک هشتم نهایی پنجشنبه دو هفته دیگر برگزار خواهد شد و بازی های برگشت نیز به فاصله یک هفته پس از بازی های رفت به انجام خواهد رسید.

فینال لیگ اروپا روز 29 ماه می 2019 در ورزشگاه المیپک باکو برگزار می شود.

 

 

 

 

 

ترتیب بازی های یک هشتم نهایی لیگ اروپا

 

 

چلسی - دینامو کیفآینتراخت فرانکفورت - اینترمیلان

 

دینامو زاگرب - بنفیکا

 

ناپولی - سالزبورگ

 

والنسیا - کراسنودار

 

سویا - اسلاویا پراگ

 

آرسنال - رن

 

زنیت - ویارئال

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار