• کد خبر:۹۴۱۳۹
اختصاصی دی اسپورت از هفته یازدهم لیگ برتر نیم فصل
  • ۱۷:۵۶
  • ۰۳/اسفند/۱۳۹۷

جشنواره گل سپاهان و شهرداری سیرجان ، طوفان بمی ها در بازی بزرگ هفته + جدول

هفته یازدهم و پایانی نیم فصل لیگ برتر بانوان با برتری مدعیان به پایان رسید.
جشنواره گل سپاهان و شهرداری سیرجان ، طوفان بمی ها در بازی بزگ هفته


به " گزارش دی اسپورت " ، هفته یازدهم و پایانی نیم فصل اول لیگ برتر کشور دقایقی پیش به پایان رسید و تیمهای مدعی شهرداری بم ، سپاهان اصفهان ، راهیاب ملل مریوان و شهرداری سیرجان حریفان خود را شکست دادند .

در ورزشگاه فجر شهر بم صدرنشین بلامنازع لیگ برتر در بازی بزرگ هفته نیز دست به کار بزرگی زد و تیم مدعی و خوب ذوب آهن اصفهان را با نتیجه 4 بر 1 شکست داد تا با 11 برد شیرین قهرمانی خود را در نیم فصل با اقتدار کامل جشن بگیرد .

در اصفهان شیرهای زرد جشنواره گل به راه انداختند و تیم قعرنشین سپیدار مازندران را با 11 گل شکست دادند که در این دیدار یکطرفه هاجر دباغی ستاره تیمش بود و به تنهایی 5 گل به ثمر رساند .

دیگر گلهای سپاهان را مانیا آسادوریان و شقایق روزبهان 2 گل ، و الهام فرهمند ، مریم رهیده و شیوا فاضلی به ثمر رساندند.

گلادیاتورهای انزلی چی نیز در ورزشگاه تختی با 5 گل خلیج فارس شیراز را شکست داد که در این دیدار سارا قمی ستاره تیمش بود و 4 گل به ثمر رساند و دیگر گل ملوانان را سمانه قاشیه وارد دروازه نماینده شیراز کرد .

در مریوان و در دربی کردهای دوست داشتنی کشورمان راهیاب ملل موفق شد با نتیجه 2 بر 1 از سد پالایش گاز ایلام عبور کند که در این دیدار زهرا فتاحی و حاتم نژاد برای میزبان گلزنی کردند .

جشنواره گل سپاهان و شهرداری سیرجان ، طوفان بمی ها در بازی بزگ هفته

اما در اخرین دیدار این هفته که حواشی زیادی به همراه داشت تیم فوتبال شهرداری سیرجان جشنواره گل به راه انداخت و میزبان خود آذرخش را با 13 گل گلباران کرد که مهمترین اتفاق این دیدار بازگشت شبنم بهشت با هت تریک در این دیدار بود .

دیگر گلهای شهرداری چی ها را زهرا علیزاده سه گل ، سهیلا نظام آبادی و ملیکا متولی دو گل ، سارا ظهرابی نیا ، فاطمه شجاعی و فهیمه ارزانی هر کدام یک گل به ثمر رساندند.

قابل ذکر است دیدار تیمهای همیاری ارومیه و پارس جنوبی بدلیل عدم حضور تیم بوشهری با نتیجه 3 بر صفر بسود همیاری ارومیه اعلام شد .

جشنواره گل سپاهان و شهرداری سیرجان ، طوفان بمی ها در بازی بزگ هفته
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار