• کد خبر:۹۴۱۵۸
دی اسپورت:عصر امروز ابزارسازان درمانگر با پیروزی در دیدار پلی آف مقابل کوچین آمل در یک قدمی لیگ برتری شدن قرار گرفته است.
به گزارش"دی اسپورت"،تیم ابزارسازان درمانگر کرمانشاه که از ابتدای لیگ دسته یک بسکتبال تیم قدری نشان داده بود موفق شد دیدار های پلی آف را نیز یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد تا در یک قدمی فینال و لیگ برتری شدن قرار بگیرد.

پس از شاهکار بازیکنان حسین زمان در مقابل تیم میلیاردی اکسون و حذف این تیم نوبت به کوچین آمل رسیده بود که این تیم در مرحله گروهی تنها1باخت داده بود اما در کرمانشاه و در دیدگاه هواداران پرشور این شهر این درمانگرسازه بود که موفق شد با اخلاف10امتیاز و با نتیجه85بر75دومین شکست را در این فصل به تیم آملی تحمیل کند تا در صورت پیروزی در یک بازی دیگر مقابل این تیم بتواند جواز حضور در لیگ برتر بسکتبال و فینال لیگ دسته یک را کسب کند.

بازی در اوج حساسیت و هیجان دنبال میشد گاهی تیم درمانگر سازه با اخلاف16امتیاز جلو بود اما در 5دقیقه پایانی بازی تیم آملی اختلاف را به2امتیاز رساند ولی در ثانیه های پایانی عملکرد خوب بازیکنان درمانگر و پرتاب های3امتیازی دقیق باعث شد تیم میزبان یک پیروزی شیرین را در کرمانشاه جشن بگیرد.

در این بازی محمد حسین پور با پرتاب های 3امتیازی خود نقش بسیار پر رنگی در پیروزی درمانگر داشت اما نباید از نقش تاثیرگزار هواداران کرمانشاهی غافل شد.

درمانگر سازه5شنبه هفته آینده 97/12/9 در آمل به مصاف کوچین آمل می رود و در صورت پیروزی به فینال صعود خواهد کرد اما اگر در این دیدار شکست بخورد فردای همان روز و باز هم در آمل دیدار دیگری مقابل کوچین برگزار می کند تا در نهایت چهره یک فینالیست از دل این دیدار مشخص گردد.

خبرنگار:علیرضا یاوری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار