• کد خبر:۹۴۵۶۹
به گزارش"دی اسپورت"؛ محمدرضا وروانى فراهانى بازیکن سابق پدیده کرج ، که سابقه کار با ایمان رزاقی راد و علی طهماسبی را در تیم های پایه باشگاه پیکان در کارنامه دارد این فصل با ۲۳ پاس گل و با به ثمر رسیدن ۶ گل نقش موثری در نایب قهرمانی تیم نوجوانان پیکان در رقابت های آسیا ویژن داشت او در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت در خصوص شرایط تیمی و کسب مقام نایب قهرمانی تیمش گفت : شرایط تیمی ما شرایط بسیار خوبی بود اما از لحاظ امکاناتی که در اختیا تیم قرار دهند نسبت به فصل گذشته ضعیف تر بود اما با این حال موفق شدیم به مقام نایب قهرمانی لیگ برسیم.

وروانى فراهانى افزود : شرایط خودم با توجه به مدت زمان آغاز فعالیتم در فوتبال راضی کننده است و امیدوارم در ادامه پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته باشم.

وی در خصوص شرایط برگزاری مسابقات آسیا ویژن گفت : سطح و نظم برگزاری مسابقات بسیار خوب بود اما از اشتباهات داوری بیشترین لطمه را خوردیم و امتیازات زیادی را با اشتباه داوران از دست دادیم.
فراهانی : هدف اصلیم لژیونر شدن است

او در خصوص اینکه اعتراضات نسبت به عملکرد داوران از لیگ های بالاتر به لیگ های پایه نیز کشیده شده است افزود : اگر کمک داور ویدئویی (VAR) بتوانند در فوتبال کشور اجرا کنند و لیگ های پایه نیز از این سیستم استفاده کنند می تواند کمک شایانی در برطرف شدن اشتباهات داوری داشته باشد.

وروانى فراهانى با اشاره به اینکه در بسیاری ار بازی های تیمش اشتباهات داوری وجود داشت و همین اشتباهات منجر به از دست دادن چند امتیاز از تیمش شد گفت : اشتباهات داوری به حدی بود که روی همین اشتباهات امتیازهای حساسی را از دست دادیم و در پایان نتوانستیم به مقام قهرمانی مسابقات دست یابیم و کلیه زحمات بازیکنان به هدر رفت.
فراهانی : هدف اصلیم لژیونر شدن است

وی در خصوص حمایت مسئولان باشگاه پیکان از تیم های پایه نیز بیان کرد : حمایت مسئولان باشگاه از تیم های پایه بی نظیر بوده و همیشه در کنار تیم بوده اند و زحمات زیادی را کشیدند تا تیم های پایه باشگاه نتایج مطلوب تری را کسب کنند.

وروانى فراهانى در خصوص اینکه چه هدفی را در فوتبال دنبال می کند گفت : هدف اصلیم لژیونر شدن است و پس از رسیدن به سن بیست سالگی تلاش خواهم کرد که در یک تیم خارجی شاغل شوم.

وی در خصوص اینکه نگاه فدراسیون فوتبال به تیم های پایه در کشور در چه حدی است بیان داشت : یکی از کارهای خوبی که در فصل گذشته انجام داد پخش زنده بازی تیم های پایه بود که این باعث می شود بسیاری از بازیکنان پایه دیده شوند که امیدوارم این کار نیز گسترده شده و تمام بازی ها پخش زنده شود.

او در خصوص اینکه نظرش در مورد اینکه اگر زمانی به تیم ملی دعوت شود چه خواهد بود گفت : هر بازیکنی که به تیم ملی دعوت می شود کارش برای لژیونر شدن آسان خواهد بود چرا که در بازی های ملی استعدادیاب های خارجی بازیکنان را زیر نظر دارند و با عملکرد فوق العاده ای که از خود به جای می گذارند می توانند در فوتبال کشور مطرح تر شوند.
فراهانی : هدف اصلیم لژیونر شدن است

او در خصوص اینکه اگر بخواهد در لیگ ایران مشغول به فعالیت شود دوست دارد در چه تیمی به فوتبال خود ادامه دهد گفت : من ترجیح می دهم در تیم پرسپولیس عضویت داشته و به فوتبال خودم در این تیم ادامه دهم.

وروانى فراهانى در خصوص اینکه پرسپولیس در فصل جاری از لحاظ نتیجه گیری شاداب تر از فصول گذشته نبوده است اظهار کرد : داشتن ستاره هایی چون سروش رفیعی ، مهدی ترابی و ... تاوان دارد چرا که آنها در حال حاضر به هماهنگی کامل دست نیافتند و همین موضوع موجب شده یک سری ناهماهنگی ها در این تیم وجود داشته باشد به نظر من با گذر زمان و هماهنگی های ایجاد شده بین ستاره های پرسپولیس نتایج این تیم نیز به مانند فصول گذشته شاداب و راحت تر بدست خواهد آمد.

وی در پایان در خصوص اینکه چه تیم هایی در فصل جاری مدعی قهرمانی هستند گفت : به نظر من در اولویت اول سپاهان و پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی هستند و پس از این دو تیم استقلال و تراکتورسازی نیز در اولویت دوم برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر قرار دارند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار