• کد خبر:۹۴۷۹۴
  • تعداد نظرات: ۳نظر
نفت نتیجه را واگذار کرد اما اخلاق را نباخت؛

تاجدار : به ناموس های ما فحاشی شد/امیدوارم کمیته انضباطی برخورد قاطعی داشته باشد


به گزارش"دی اسپورت"؛ سلمان تاجدار در خصوص دیدار با پاس همدان گفت : در ابتدا بازی را خوب شروع کردیم و با توجه به بازی مستقیم تیم حریف، سیستم هجومی و بازی روی زمین را انتخاب کردیم و خوشبختانه این برنامه و تاکتیک مان کاملا جواب داد و توانستیم در ۷۰ درصد زمان بازی نبض بازی را در دست بگیریم.

تاجدار افزود : ما در این بازی چند بازیکن اصلی خود را به علت محرومیت و مصدومیت نداشتیم و مطمئنا اگر سیاوش روایی و پیمان تمیمی و چند بازیکن دیگر را در اختیار داشتیم نتیجه دیگری رقم می خورد.

سرمربی نفت امیدیه ادامه داد : همانطور که پیش بینی می شد با توجه به حساسیت بازی حاشیه های زیادی ایجاد شد که بیشتر این حواشی از سوی نیمکت پاس کلید می خورد و تمامی این حواشی از پیش طراحی شده بود اما ما با زیرکی و هوشیارانه وارد حاشیه سازی آن ها نشدیم.

وی گفت : ما توانستیم با حفظ توپ و بازی زیبا روی زمین نبض بازی را در دست بگیریم و به گل هم رسیدیم. با بازی خوب ما حاشیه های بیرون از زمین بیشتر شد و متاسفانه با افزایش حواشی از سوی نیمکت تیم پاس و تماشاگران داور تحت تاثیر قرار گرفت و همین موضوع باعث شد سوت های پی در پی علیه تیم ما زده شود.

تاجدار بیان کرد : من در خصوص صحنه پنالتی نظری نمی دهم اما بر این مساله تاکید می کنم که حواشی موجود شجاعت را از داور گرفت.

وی اضافه کرد : با آغاز نیمه دوم مجددا ما حاکم بازی بودیم و مرتضی رنجبر موقعیتی تک به تک را از دست داد و در ادامه پاسی ها در دو صحنه با قطع توپ موقعیت سازی کردند که دروازه بان ما این موقعیت ها را مهار کرد.

ایشان اظهار داشت : آنها روی ضربه ایستگاهی به گل رسیدند و پس از گل با تغییر سیستم با سه مدافع کار را دنبال کردیم که در لحظات پایانی بازی در یک ضد حمله و ضربه پاسی ها توپ به تیر دروازه ما برخورد کرد و بازی به پایان رسید.

سرمربی نفت با گلایه شدید از میزبانی پاسی ها بیان کرد : متاسفانه تماشاگرانی که توسط باشگاه پاس هدایت شده بودند از ابتدای بازی به ناموس های ما فحاشی  کردند و کاملا توجیه شده بودند که با این الفاظ رکیک تمرکز کادرفنی نفت امیدیه را برهم بزنند که در کمال تعجب هیچ برخوردی از سوی نیروی انتظامی نیز با آنها صورت نگرفت اما ما کاملا حرفه ای برخورد کردیم.

او اضافه کرد : ما شاید نتیجه را واگذار کردیم اما فوتبال و اخلاق ورزشی را نباختیم و برای اینکه به هر قیمتی به ۳ امتیاز بازی برسیم به ناموس مردم فحاشی کنیم.

تاجدار تصریح کرد : حرف من دقیقا با کسانی است که برای ۳ امتیاز هر کار میکنند، به ناموس مردم توهین می کنند پاسی که برای قهرمانی بسته شده برابز تیمی که برای عدم سقوط و حفظ سهمیه بسته شده از لحاظ فوتبالی حرفی برای گفتن نداشت متاسفانه در این بازی شاهد فحاشی های نژادی هم بودیم و یه قوم عرب و لر به شدت فحاشی شد که خدا را شکر با درایت ما از درگیری بازیکنان مان با تماشگران جلوگیری شدو در نهایت تیم نفت همان تماشاگران را تشویق کرد.

وی افزود :این را تاکید می کنم که کسانی که به ناموس مردم فحاشی می کنند و کسانی که به آنها خط میدهند هیچ بویی از غیرت نبرده و ناموس پرست نیستند و ناموس شان اصلا برایشان مهم نیست.

تاجدار در پایان گفت : نماینده فدراسیون از ابتدای بازی تمام این حاشیه ها را دید و انتظار داریم حاشیه های نیمکت پاس ، حرکات و الفاظ رکیک تماشاگران وابسته به تیم پاس را گزارش کنند تا با برخورد قاطع کمیته انضباطی دیگر شاهد چنین شرایط تلخی نباشیم.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
خالد البوعلی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۸
0
0
************* هرچه پاسی
با سرمربی ************ جمشیایان
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۸
0
0
اين آقاي كه اينقدر ادعاش ميشه يكي بهش بگه بازيكنش باعث همين حرف هاي كه لايق خودش و خانواده اشه بهش زدن و حق نداره جلوي مردم همدان چنين حركتي بكنه
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۸
0
0
نبض بازی کجاش دسته شما بود!!!
بازی رفت توی زمین خودتون 3 تا خوردین اینجا هم 2 تا(توجیحی داری برای این! اونجا که تماشاگران ما نبودن!)
پاسی ها مدام حمله میکردند جناب تاجدار...
اون چیزهایی که از خودت بافتی توهین به ناموس نیست. بهتره فرهنگ لغت فارسی یه نگاه بندازی...
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار