• کد خبر:۹۴۸۸۸
کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه سه هفته پایانی مسابقات لیگ دسته دوم را اعلام کرد. ۲۰۴۶
به گزارش"دی اسپورت"؛ برنامه سه هفته پایانی لیگ به شرح زیر است :

هفته بیست و چهارم - یکشنبه ۱۱ فروردین ۹۸

مس نوین کرمان- چوکا تالش - ساعت ۱۶  - ورزشگاه شهرداری کرمان

خوشه طلایی ساوه - شهرداری بم- ساعت ۱۶  - ورزشگاه چمران ساوه

داماش گیلانیان- سردار بوکان  - ساعت ۱۶  - ورزشگاه سردار جنگل رشت

اتحاد کامیاران- شهرداری همدان  - ساعت ۱۶  - ورزشگاه آزادی کامیاران

فولاد نوین اهواز- مقاومت تهران- ساعت ۱۶  - ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

ایرانجوان بوشهر- کاسپین قزوین  - ساعت ۱۶  - ورزشگاه بهشتی بوشهر

گروه دوم - یکشنبه ۱۱ فروردین ۹۸ 

آرمان گهر سیرجان - شهرداری فومن- ساعت ۱۶  - ورزشگاه تختی سیرجان

شهرداری بندر عباس- مس شهر بابک  - ساعت ۱۶  - ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

خیبر خرم آباد- نفت امیدیه- ساعت ۱۶  - ورزشگاه تختی خرم آباد

پاس همدان- شهدا بابلسر - ساعت ۱۶  - ورزشگاه حاجی بابایی همدان

بعثت کرمانشاه- نفت و گاز گچساران - ساعت ۱۶  - ورزشگاه کارگران کرمانشاه

استقلال رامشیر- نیرو زمینی تهران  - ساعت ۱۶  - ورزشگاه تختی رامشیر

هفته بیست و پنجم  - یکشنبه ۱۸ فروردین ۹۸

شهرداری بم - فولاد نوین اهواز - ساعت ۱۶:۱۵  - ورزشگاه فجر بم

مقاومت تهران- ایرانجوان بوشهر- ساعت ۱۶:۱۵  - ورزشگاه عطر سیب باقر شهر

کاسپین قزوین- اتحاد کامیاران  - ساعت ۱۶:۱۵  - ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

داماش گیلانیان - خوشه طلایی ساوه  - ساعت ۱۶:۱۵  - ورزشگاه سردار جنگل رشت

سردار بوکان- چوکا تالش  - ساعت ۱۶:۱۵  - ورزشگاه خاتم الانبیا بوکان

استقلال اهواز- مس نوین کرمان- ساعت ۱۶:۱۵  - ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد.

دوشنبه ۱۹ فروردین ۹۸

مس شهر بابک - استقلال رامشیر- ساعت ۱۶:۱۵  - ورزشگاه شهداء مس شهر بابک

نیرو زمینی تهران- پاس همدان  - ساعت ۱۶:۱۵  - ورزشگاه غدیر تهران

نفت و گاز گچساران- شهرداری فومن - ساعت ۱۶:۱۵  - ورزشگاه شهدا نفت گچساران

بعثت کرمانشاه- شهرداری بندر عباس- ساعت ۱۶:۱۵  - ورزشگاه کارگران کرمانشاه

پرسپولیس گناوه- خیبر خرم آباد  - ساعت ۱۶:۱۵  - ورزشگاه سراجی گناوه

نفت امیدیه-  آرمان گهر سیرجان- ساعت ۱۶:۱۵  - ورزشگاه شهدانفت امیدیه

هفته بیست و ششم - یکشنبه ۲۵ فروردین ۹۸

مس نوین کرمان - شهرداری همدان - ساعت ۱۶:۱۵  - ورزشگاه شهرداری کرمان

خوشه طلایی ساوه- سردار بوکان  - ساعت ۱۶:۱۵  - ورزشگاه چمران ساوه

چوکا تالش- استقلال اهواز- ساعت ۱۶:۱۵  - ورزشگاه پوریا ولی تالش

اتحاد کامیاران- مقاومت تهران - ساعت ۱۶:۱۵  - ورزشگاه آزادی کامیاران

فولاد نوین اهواز- داماش گیلانیان  - ساعت ۱۶:۱۵  - ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

ایرانجوان بوشهر- شهرداری بم  - ساعت ۱۶:۱۵  - ورزشگاه بهشتی بوشهر

دوشنبه ۲۶ فروردین ۹۸

آرمان گهر سیرجان - پرسپولیس گناوه - ساعت ۱۶:۱۵  - ورزشگاه تختی سیرجان

شهرداری بندر عباس- نفت وگاز گچساران - ساعت ۱۶:۱۵  - ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

شهرداری فومن- نفت امیدیه- ساعت ۱۶:۱۵  - ورزشگاه آزادی فومن

پاس همدان–  مس شهر بابک - ساعت ۱۶:۱۵  - ورزشگاه حاجی بابایی همدان

خیبر خرم‌آباد- شهدا بابلسر- ساعت ۱۶:۱۵  - ورزشگاه تختی خرم آباد

استقلال رامشیر– بعثت کرمانشاه- ساعت ۱۶:۱۵  - ورزشگاه تختی رامشیر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
اخبار مرتبط