• کد خبر:۹۴۹۶۷
شهرداری همدان 1 - ایرانجوان بوشهر 0؛
  • ۲۰:۱۲
  • ۲۱/اسفند/۱۳۹۷

معادلات بهم خورد؛ ایرانجوان و یک گام تا لیگ سه

تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر در آستانه سقوط به لیگ دسته سوم قرار گرفت.

به گزارش"دی اسپورت"؛ تیم قعرنشین ایرانجوان بوشهر عصر امروز در هفته بیست و سوم رقابت های لیگ دسته دوم میهمان تیم شهرداری همدان بود که در پایان با نتیجه یک بر صفر برابر این تیم شکست خورد.

تیم قدیمی استان بوشهر با شکست در بازی امروز یک گام دیگر به سقوط به دسته پایین تر نزدیک شد تا یکی از قدیمی ترین تیم های کشور نیز در آستانه دوری از سطوح بالاتر فوتبال قرار گیرد آنها که از حضور در رقابت های لیگ یک مورد بی مهری مسئولین استانی قرار گرفتند و با سقوط از لیگ یک به لیگ دو در مسابقات فصل جاری این لیگ شرکت کردند مجددا با عدم حمایت مسئولین حال در ِآستانه سقوط دیگری قرار گرفته اند.

ایرانجوانی ها روی کاغذ شانس کمتری برای بقا در رقابت های لیگ دسته دوم دارند و باید دید چه سرنوشتی در انتظار قدیمی ترین تیم بوشهر در سه هفته پایانی لیگ خواهد بود.

در سوی مقابل شهرداری همدان با کسب سه امتیاز بازی امروز وضعیت خود در جدول را بهبود بخشید و از جمع گزینه های سقوط به دسته پایین تر جدا شد.

تیم فوتبال شهرداری همدان با کسب پیروزی در بازی امروز ۲۴ امتیازی شده و در رده نهم جدول قرار گرفت تیم ایرانجوان نیز با همان ۱۵ امتیاز جمع کرده خود در رده دوازدهم جدول باقی ماند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار