• کد خبر:۹۴۹۸۳
پیش بازی شهدای بابلسر - استقلال رامشیر؛

شش امتیازی با طعم انتقام! / آقا معلم در شمال تسلیم می شود؟

تیم فوتبال شهدای بابلسر عصر امروز در ورزشگاه شهیدعلیزاده پذیرای استقلال رامشیر خواهد بود.
به گزارش"دی اسپورت"؛ تیم فوتبال شهدای بابلسر عصر امروز در بیست و سومین بازی خود در رقابت های لیگ دو از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه شهیدعلیزاده بابلسر از تیم استقلال رامشیر پذیرایی خواهد کرد.

شاگردان قربانیان در حالی به مصاف استقلالی های گروه خود می روند که پیش از این بازی با کسب ۲۲ امتیاز از ۲۲ بازی انجام داده خود همچنان در منطقه خطر سقوط قرار دارند و با آمار امتیازی که برای این تیم ثبت شده میانگین کسب یک امتیاز در هر بازی را از آن خود کرده اند و این دیدار با توجه به شرایط این تیم در جدول جدالی شش امتیازی برای آنها محسوب می شود از طرفی بابلسری ها به شدت بدنبال این هستند تا باخت سنگین دور رفت برابر این تیم جنوبی را جبران کنند.

در سوی مقابل شاگردان آقا معلم در استقلال رامشیر که در هفته های اخیر در نزدیکی منطقه خطر سقوط قرار داشتند با کسب پیروزی و سه امتیاز بازی پرسپولیس بندرگناوه وضعیت خود در جدول را بهبود بخشیدند و تا حدودی خود را از پایین جدول جدا کردند.

دیدار رفت دو تیم در رامشیر با پیروزی پرگل و چهار بر صفر استقلالی ها به پایان رسیده بود.

تیم فوتبال شهدای بابلسر ۲۲ امتیازی بوده و در رده دوازدهم جدول و تیم استقلال رامشیر با کسب ۲۴ امتیاز در رده نهم قرار گرفته اند.

کوبل داوری :

لازم به ذکر است قضاوت این دیدار بر عهده علی محمدی پور بوده، آرش امینی و حسن بحرکاظمی وی را در امر قضاوت همراهی خواهند کرد محمدحسین اسدی نیز به عنوان ناظر داوری در این بازی حضور خواهند داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار