• کد خبر:۹۴۹۸۴
پیش بازی نیروی زمینی تهران - شهرداری بندرعباس؛
  • ۱۰:۱۳
  • ۲۲/اسفند/۱۳۹۷

فینال نیرو به رنگ آبی! / جدال استقلالی ها در راه صعود

فینال نیرو به رنگ آبی! / جدال استقلالی ها در راه صعودبه گزارش"دی اسپورت"؛ در یکی از حساس ترین و جذاب ترین دیدارهای هفته بیست و سوم رقابت های لیگ دسته دوم دو تیم نیروی زمینی تهران و شهرداری بندرعباس عصر امروز از ساعت ۱۴:۴۵ در ورزشگاه غدیر اهواز برابر هم صف آرایی خواهند کرد.

جدال دو تیم از لحاظ قرار گرفتن در بالای جدول و رقابت برای صعود به رقابت های لیگ یک جذاب بوده و حضور دو سرمربی استقلالی که در سال های نه چندان دور در تیم پرطرفدار استقلال هم بازی هم بودند به جذابیت های این بازی دو چندان می افزاید.

شاگردان روانخواه با قرار گرفتن در رده دوم جدول از شانس بیشتری برای صعود به رقابت های لیگ یک برخوردار هستند و برای اینکه جایگاه خود در جدول را تثبیت کنند و اختلاف امتیازی خود با صدر را افزایش ندهند محکوم به برد در بازی امروز هستند.

در سوی مقابل شهرداری چی های بندرعباس که با آرش برهانی آقای گل سابق لیگ برتر نتوانسته اند در قامت یک مدعی در لیگ ظاهر شوند و انتظارات هواداران و مدیران این باشگاه را بر آورده کنند هم اکنون با کسب ۲۹ امتیاز در رده پنجم جدول قرار گرفته و با توجه به اختلاف امتیازی کم با سایر مدعیان این شانس را دارند که با کسب امتیازات لازم از سه بازی پایانی لیگ خود را با رساندن به بالای جدول به مرحله پلی آف لیگ یا حتی با صعود مستقیم به لیگ یک برسانند.

دیدار رفت دو تیم با نتیجه تساوی یک بر یک در بندرعباس خاتمه یافته بود.

کوبل داوری :

لازم به ذکر است قضاوت این دیدار بر عهده مرتضی منصوریان بوده، امین زاهدی و میلاد اصغری وی را در امر قضاوت همراهی خواهند کرد بابک وسیله بر نیز به عنوان ناظر داوری در این بازی حضور خواهند داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار