• کد خبر:۹۵۰۲۴
این حجم از حمایت ها از تیم در لیگ برتر هم وجود ندارد؛
  • ۱۲:۱۸
  • ۲۳/اسفند/۱۳۹۷

حسینی : بازیکنان گل ریحان عاشق جنگیدن هستند

مدافع باسابقه گل ریحان البرز گفت: می خواهیم سال خوبی که سپری کردیم را با کسب یک پیروزی به اتمام برسانیم.

به گزارش"دی اسپورت"، سیدمحسن حسینی یکی از کاپیتان های تیم سرخ و طلایی پوش است. مدافع آخر بلندقامتی که سابقه بازی در تیم های بزرگ لیگ برتری را در کارنامه اش دارد.

او در مورد شرایط اخیر گل ریحان گفت: در شروع نیم فصل توانستیم چند نتیجه بسیار خوب را رقم بزنیم و فاصله اندکی تا صدر جدول داشتیم که بدشانسی ها شروع شد و در یکی، دو بازی اسیر اتفاقات فوتبالی شدیم که شاید در همه تیم ها طبیعی باشد اما هنوز هیچ چیز برای مان تمام نشده و کار را با قدرت ادامه می دهیم.

حسینی در مورد شرایط باشگاه اضافه کرد: انصافا مدیریت باشگاه بیشترین حمایت را از بچه های ما داشته و همیشه بهترین امکانات و شرایط در اختیارمان بود. نه مشکل مالی داشتیم و نه سخت افزاری. حتی قبل از بازی های حساس، مدیرعامل باشگاه در کنار بازیکنان حضور پیدا می کرد و همچنین اردوهای باکیفیتی را پشت سر گذاشتیم. این حجم از حمایت شاید در بین تیم های لیگ برتری هم کم نظیر باشد.

مدافع میانی گل ریحان البرز در خصوص مصاف با ملوان افزود : برای این تیم پرطرفدار همیشه احترام خاصی قائل هستم و می دانم حق اشتباه مقابل شان نداریم. قطعا این دیدار، یکی از بازی های جذاب لیگ یک خواهد بود. البته ما تیم قدرتمندی هستیم و بازیکنان گل ریحان البرز عاشق جنگیدن برای کسب پیروزی هستند. در دیدارهای گذشته هم دیدید که از تمام رقبای مان، آمار بهتری داشتیم و هجومی بازی کردیم ولی همان طور که گفتم بدشانسی ها جلوی پیشرفت مان را گرفت.

حسینی در نهایت گفت : امیدوارم با کسب برد برابر ملوان، سال خوبی که آغاز کردیم را به خوبی به اتمام برسانیم و شرایط برای همه ما به گونه ای رقم بخورد که در آخرین بازی سال 97 بتوانیم هواداران مان را شاد کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار