• کد خبر:۹۵۰۳۶
دانشگر:
  • ۱۶:۵۷
  • ۲۳/اسفند/۱۳۹۷

گروه استقلال وحشتناک سخت است

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: ناامید نیستیم و هنوز ۴ دیدار تا پایان مرحله گروهی باقی مانده و ما هم می‌توانیم با کسب امتیازات لازم به دور بعد برویم.

به گزارش «دی اسپورت»؛محمد دانشگر، مدافع بلندقامت استقلال در دیدار مقابل السد در ترکیب ثابت آبی‌پوشان حضور نداشت، ولی در نیمه دوم با صلاحدید شفر به میدان رفت و حتی موفق به گلزنی هم شد، اما کمک‌داور این گل را مردود اعلام کرد. به همین بهانه گفت‌وگویی با این بازیکن انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید:

*۲ امتیاز حساس خانگی مقابل العین را از دست دادید.

بله حیف شد، باید این بازی خانگی را می‌بردیم. بعد از شکست مقابل الدحیل نیاز به ۳ امتیاز دیدار با العین داشتیم. انصافاً هم بچه‌ها نمایش خوبی داشتند و باید ۳، ۴ گل به این تیم می‌زدیم.

*بعضی‌ها معتقدند العین آن تیم قدرتمند سابق نبود.

شاید چند بازیکن کلیدی خود را نداشتند، ولی این مدل تیم‌ها ساختار خوبی دارند و فوتبال را به بهترین نحو بازی می‌کنند. به نظرم می‌توانستیم العین را ببریم. فقط می‌توانم بگویم شرمنده هوادارانی شدیم که به ورزشگاه آمدند.

دانشگر: گروه استقلال وحشتناک سخت است

*بعد از مدت‌ها این دیدار را از روی نیمکت آغاز کردی.

بله، نظر شفر و کادر فنی این بود که در ترکیب ابتدایی نباشم و من هم مشکلی با این موضوع ندارم و تابع دستورات کادر فنی هستم و هر زمانی که آن‌ها بخواهند، با جان و دل برای استقلال بازی می‌کنم.

*بعد از اینکه به بازی آمدی، یک گل به ثمر رساندی. به نظرت گلت آفساید بود؟‌

نمی‌دانم، بعضی‌ها می‌گویند گلم آفساید بود و عده‌ای هم می‌گویند نبود، ولی به نظر خودم گلی که زدم، سالم بود و کمک‌داور برای پرچم زدن عجله کرد.

*شادی گلت با فرشید باقری هم حاشیه‌ساز شد. قضیه چه بود؟

وقتی گل زدم، فرشید به سمتم آمد تا خوشحالی کنیم. همان زمان پژمان منتظری به من گفت کمک‌داور آفساید گرفته و من فهمیدم گلم مردود شده است، ولی بنده خدا فرشید متوجه این موضوع نشد و به همین دلیل به خوشحالی‌اش ادامه داد!

*با این نتیجه کار صعود استقلال به مرحله بعد سخت شد.

بله، قبول دارم که کارمان دشوار شد، ولی انصافاً گروهی که ما در آن حضور داریم، وحشتناک سخت است و این بدشانسی ما بود که در گروه مرگ قرار گرفتیم، ولی ناامید نیستیم و هنوز ۴ دیدار تا پایان مرحله گروهی باقی مانده و ما هم می‌توانیم با کسب امتیازات لازم به دور بعد برویم. البته این را بگویم به نظرم تیم‌های همگروه ما مثل الهلال و الدحیل در حد لیگ اروپا بسته شدند و واقعاً قدرتمند هستند.

*این هفته در لیگ برتر باید به مصاف نساجی بروید. این دیدار را چطور می‌بینی؟

نساجی تیم خوب و قابل احترامی است و در نیم‌فصل دوم نتایج خوبی گرفته و دیدیم که توانست پرسپولیس را متوقف کند. دیدار راحتی نخواهیم داشت، ولی به طور حتم برای برد به میدان می‌رویم تا بتوانیم با کسب ۳ امتیاز این بازی در کورس قهرمانی باقی بمانیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار