• کد خبر:۹۵۰۳۷
مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: دوست داشتم اولین گل آسیایی‌ام برای استقلال را بزنم، اما بدشانسی آوردم.

به گزارش «دی اسپورت»؛گادوین منشا جزو بهترین بازیکنان دیدار با العین بود که هرچه تلاش کرد نتوانست دروازه العین را باز کند. او  از نتیجه‌ای که در دیدار دوم لیگ قهرمانان آسیا برای تیمش رقم خورد و مسابقات بعدی تیمش گفت.

*روبه‌روی العین خیلی تلاش می‌کردی.

وظیفه داشتم بین مدافعان العین حرکت کنم تا هم برای خودم و هم برای هم‌تیمی‌هایم موقعیت بسازم ولی متأسفانه این فرصت برایم ایجاد نشد.

*یکی دو موقعیت خوب هم داشتی.

بله! بعد از بازی خیلی افسوس خوردم. دوست داشتم اولین گل آسیایی‌ام برای استقلال را بزنم، اما بدشانسی آوردم. نه تنها من بلکه ایسما و فرشید (اسماعیلی) و پاتوسی هم فرصت‌هایی داشتند که همگی با بدشانسی به گل تبدیل نشد.

منشا: استقلال بدشانس بود، العین خوش‌شانس

*منظورت تیر دروازه ایسماست؟

بله! فکر می‌کنم به همان اندازه که ما بدشانس بودیم العین خوش‌شانسی آورد.

*چطور؟

اگر صحنه به ثمر رسیدن گل العین را ببینید متوجه می‌شوید توپ خیلی آرام از بین ۴، ۵ بازیکن ما رد و وارد دروازه مهدی رحمتی شد. این عادلانه نبود. از طرفی شانس هم داشتند که گل سالم دانشگر را داور آفساید گرفت. به هر حال فوتبال همین است و گاهی از این اتفاقات می‌افتد.

 با این روند فکر می‌کنی بتوانید به دور بالا صعود کنید؟

البته. ما یک بازی در تهران داریم و سه مسابقه دیگر که باید بیشترین امتیازات را در این سه بازی کسب کنیم. ما برای صعود باید قدر موقعیت‌های‌مان در دیدار‌های بعدی را بدانیم.

*الهلال را هم باید شکست دهید.

حتماً این اتفاق می‌افتد. تیم ما بازی به بازی بهتر کار می‌کند و شک ندارم که الهلال را هم شکست می‌دهیم و در نهایت صعود می‌کنیم.

*بازی با نساجی را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟

باید برنده شویم. اصلاً نمی‌توانیم یک امتیاز را هم از دست بدهیم. ما راهی جز پیروزی نداریم و برای ماندن در جمع مدعیان باید بازی را با برد تمام کنیم. این مسابقات مثل فینال است.

*طرفداران تان خیلی ناراحت بودند.

شرمنده‌شان شدیم. شنیدم که از شهر‌های دور و نزدیک به استادیوم آزادی آمده بودند. ۶۵ هزار نفر کم نیست. واقعاً بد شد و کاش گل آخر بازی را نمی‌خوردیم، اما حتماً این نتیجه را برای آن‌ها جبران می‌کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار