• کد خبر:۹۵۰۴۷
  • تعداد نظرات: ۲نظر
تا پایان پیگیر بی احترامی ها خواهیم بود؛
  • ۲۲:۳۷
  • ۲۳/اسفند/۱۳۹۷

لطفی : به احترام پاشازاده تمرین را ترک کردیم

مربی سابق سرخپوشان پاکدشت گفت : به احترام پاشازاده محل تمرین را ترک کردیم و اگر تا ۲۶ اسفند با ما تسویه نکنند نمی گذاریم تمرین تیم برگزار شود.

به گزارش"دی اسپورت"؛ سعید لطفی مربی سابق سرخپوشان پاکدشت در خصوص اتفاقات عجیب و غریب تمرین امروز سرخپوشان پاکدشتی در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت اظهار کرد : ما امروز طبق روال همیشگی بر سر تمرین حاضر شدیم و دیدیم که یک کادر جدید با رهبری مهدی پاشازاده بدون اینکه باشگاه با ما به توافق برسد و اعلام قطع همکاری کند در زمین حضور دارند و تیم را تمرین می دهند که نهایتا با پیگیری هایی که انجام دادیم در اقدامی عجیب ساعت ۱۱ و نیم باشگاه نامه قطع همکاری را به صورت پیامکی به ما ارسال کرد و مسئولان باشگاه صلاح و در شان خود ندیدند که در محل تمرین حضور یافته یا جلسه ای را برگزار و با کادر قبلی صحبت کنند.

لطفی افزود : از ما خواسته شد تا ۲۶ اسفند جلسه ای را برگزار تا با آنها به توافق برسیم این در حالی است که دوستان با ما قطع همکاری کردند و باید آنها با ما توافق کنند.

مربی سابق سرخپوشان اضافه کرد : قانونا تا زمانی که با محمود فکری و کادرش توافق نکنند نمی توانند برای کادر جدید از سازمان لیگ کارت مربیگری دریافت کنند مگر اینکه رابطه ای داشته باشند و بتواند این مسئله و مشکل را از طریق رابطه انجام و حل کنند.

وی گفت : با پاشازاده صحبت کردیم و امروز به احترام ایشان تمرین را ترک کردیم و اگر تا ۲۶ اسفندماه با ما به توافق نرسند و تسویه نکنند مجددا به تمرینات برخواهیم گشت و نمی گذاریم تا تمرین تیم برگزار شود.

لطفی در پایان گفت : ما با بازیکنان هیچ مشکلی نداریم اما مطمئنا به دلیل اهانت و بی احترامی که به ما شد تا پایان پیگیر این مسئله خواهیم بود
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حسن
-
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۴
0
0
زمانی که اقایون شاهینو ول کردن باید فکر اینجاشم میکردن که اه پشت سرشونه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۴
0
0
چوب خدا بی صدا نیست
شاهین رو ول کردین اونم تو موقع حساس حالا خدا این بلا سرتون در اورد
خودتون رو همه جا بی اعتبار کردین و کسی یه ذره هم واستون ارزش نمیزاره خاک بر سرتون کنن
تیم پاکدشت عمرا صعود کنه
بعدشم مشخص شد شما فقط هدفتون فقط منفعت و پول واسه همه ثابت شد دیگه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار